ul. Sułowska 39, Wrocław

Organizacja stypy w Restauracji Kryształowej

Skontaktuj się z nami

Organizacja poczęstunku po pogrzebie we Wrocławiu

Profesjonalne przygotowanie przyjęcia konsolacyjnego dla najbliższych.

Organizujemy przyjęcia po uroczystości pogrzebowej!

Organizacja i obsługa przyjęć pożegnalnych

Stypa, a więc przyjęcie dla rodziny i najbliższych będące oficjalnym pożegnaniem dla zmarłej osoby to tradycja dość silnie zakorzeniona w polskim społeczeństwie. Po pogrzebie, uroczystej mszy na cmentarzu i pochowaniu bliskiego rodziny zbierają się często w domu bądź restauracji, by przy wspólnym stole nie tylko wspominać bliskiego, którego już wśród nich nie ma, ale często też po raz pierwszy od dawna zebrać się ponownie z rodziną, z którą na co dzień nie utrzymuje się kontaktu. Stypy we Wrocławiu najczęściej odbywają się w restauracjach, często ze względu na brak czasu na samodzielną organizację uroczystego posiłku. Dlaczego warto wybrać restaurację?

Zapewniamy nocleg podróżującym żałobnikom

Dzięki bliskości hotelu i Restauracji Kryształowej, przy organizacji stypy możemy zaproponować Państwu także noclegi dla gości przyjeżdżających do Wrocławia z dalszych zakątków Polski i potrzebujących pokoju przed powrotem w dalszą podróż.

 

Kontakt z nami

Stypa w restauracji hotelu Jasek –  co oferujemy?

Przyjęcia pożegnalne w formie uroczystej stypy zajmują w polskiej kulturze ważne miejsce, ale ze względu na okoliczność nie należą do wesołych wydarzeń w życiu człowieka i z tego też względu jako organizatorzy tego typu przyjęć zawsze dbamy o zapewnienie Państwu odpowiedniej atmosfery. Nasze sale bankietowe, na co dzień eleganckie i wystawne przygotowujemy tak, by prezentowały się odpowiednio do okoliczności i budowały odpowiednią atmosferę.

Dekoracje stołów czy wystrój sali dopasujemy do Państwa oczekiwań, starając się jak najlepiej uczcić pamięć o zmarłym.

Charakteryzuje nas:

  • dobra kuchnia,
  • bogate menu,
  • szybki dojazd do restauracji,
  • przygotowanie noclegów żałobnikom,
  • możliwość organizacji uroczystości żałobnej w osobnych salach od 35 do nawet 250 osób,
  • dostępny parking,
  • wspierająca kadra kelnerska i managerska.

Menu podawane podczas stypy możemy dopasować do Państwa oczekiwań. Na co dzień Restauracja Kryształowa serwuje dania polskie w nowoczesnym wydaniu, które dzięki korzeniom w polskiej tradycji prezentują się dobrze także podczas stypy. Nasz Szef Kuchni zawsze stara się zadbać o najdrobniejsze szczegóły swoich dań, podając na stół jedynie najlepsze posiłki. Jeśli to konieczne, możemy zapewnić Państwu także menu dla dzieci przygotowane z myślą o najmłodszych gościach naszej restauracji.

Stypy Wrocław – wybierz odpowiednią restaurację

Nie każdy lokal we Wrocławiu zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych, dlatego pierwszą kwestią, na jaką warto zwrócić uwagę poszukując odpowiedniego miejsca na stypę, jest znalezienie restauracji oferującej organizację tego typu przyjęcia. Ze względu na emocjonalne nacechowanie wydarzenia i rodzinną atmosferę panującą podczas stypy, zdecydowanie lepszą propozycją będą restauracje umożliwiające wynajem sali bankietowej i przygotowanie zamkniętej imprezy rodzinnej, z pełną obsługą i rozbudowanym menu, ale bez bezpośredniego kontaktu z innymi gośćmi restauracji.

Gwarantujemy pełną prywatność i spokój podczas imprezy zamkniętej, jednocześnie zapewniając pełną, kompleksową obsługę naszych doświadczonych kelnerów i pracowników restauracji i hotelu.

Planując stypę w restauracji we Wrocławiu, warto zadbać o to, by już wcześniej wiedzieć ile osób zostanie na taką uroczystość zaproszonych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że planowanie stypy nie jest najczęściej na liście priorytetów po śmierci bliskiej osoby i że nie da się z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować na taką okoliczność sali w restauracji. Jasek Premium Hotel Wrocław wraz z Restauracją Kryształową zapraszają Państwa do organizacji stypy na terenie hotelu, w jednej z trzech dostępnych sal bankietowych. Zapewniamy pełną prywatność, pełną dostępność sal na wynajem oraz kompleksową obsługę wydarzenia niezależnie od liczby zaproszonych gości.

Projektowanie stron LTB