IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE WE WROCŁAWIU

 

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie w naszym hotelu

 

Skontaktuj się z nami

Organizacja imprez okolicznościowych we Wrocławiu

Zajmujemy się profesjonalnym planowaniem takich wydarzeń, jak: chrzciny, kominie, bale maturalne i magisterskie oraz szalone zabawy – sylwester i ostatki. Przygotowujemy także imprezy firmowe, które mogą być częścią wyjazdów integracyjnych.

IMPREZY FIRMOWE

Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje pełen zakres obsługi różnego rodzaju spotkań i imprez biznesowych. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko profesjonalną organizację imprez firmowych i integracyjnych we Wrocławiu, ale też możliwość kompleksowej obsługi m.in.:

Organizacja imprez firmowych wymaga oczywiście odpowiedniego przygotowania. Z naszej strony oferujemy w pełni wyposażone sale bankietowe i konferencyjne, mogące pomieścić do 250 osób, a dzięki połączeniu sal technologią audiowizualną, istnieje możliwość organizacji konferencji nawet na 400 osób. Pełne zaplecze techniczne pozwala na przygotowanie różnego rodzaju prywatnych spotkań biznesowych i konferencji bez większych ograniczeń.

Nasz hotel to także trzy sale restauracyjno-balowe idealne do organizacji przyjęć firmowych i imprez integracyjnych we Wrocławiu. Mamy duże doświadczenie w obsłudze tego typu eventów, gwarantując zawsze najwyższą jakość obsługi, smaczny catering i  liczne atrakcje w bliskiej okolicy hotelu.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami możemy zorganizować m.in.

 • paintball,
 • grę w golfa,
 • czy przeloty samolotem po okolicy.

Organizacja imprez integracyjnych i firmowych? Zapraszamy do Jasek Premium Hotel Wrocław!

CATERING WIGILINY I WIGILIE FIRMOWE WE WROCŁAWIU

Wigilia dla firm to jedna z niewielu okazji przy której pracownicy mogą spotkać się ze sobą w bardziej świątecznej, uroczystej atmosferze. Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje Państwu organizację wigilii firmowej we Wrocławiu z pełną, kompleksową obsługą, starannie przygotowanym menu i wyjątkową atmosferą podkreślającą rangę spotkania.

Serdecznie zapraszamy do organizacji wigilii dla firm z pomocą Restauracji Brylantowej Spiżarni Premium. Zapraszamy do składania zamówień na tradycyjne dania kuchni polskiej, w tym pyszne pierogi z kapustą i grzybami oraz inne potrawy, których nie może zabraknąć na wigilijnym stole. Catering na wigilię to rozwiązanie nie tylko dla przedsiębiorstw, które chciałyby zorganizować tego rodzaju imprezę integracyjną dla swoich pracowników, ale wszystkich osób, które chcą skorzystać z menu wigilijnego na wynos. To dobry pomysł dla każdego, kto chciałby spędzić wigilijny wieczór na spokojnym spędzaniu czasu z rodziną, a nie wielogodzinnych przygotowaniach w kuchni.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na  wigilię firmową Wrocław 2020, a także catering wigilijny od dziś do 15 grudnia!

 

Zobacz więcej

STUDNIÓWKI, BALE MATURALNE I MAGISTERSKIE

Organizacja studniówki to wymagające przedsięwzięcie, którego nie każda szkoła może podjąć się samodzielnie. Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje pomoc przy kompleksowej organizacji studniówek we Wrocławiu, gwarantując przyszłym maturzystom niezapomnianą zabawę w rytmie najlepszej muzyki. Przy rezerwacji sali balowej pod bal maturzystów dla minimum 150 osób oferujemy:

 • Dekoracja Sali – GRATIS
 • Obsługa kelnerska – GRATIS!
 • Znany z wrocławskich Klubów DJ – GRATIS!
 • Menu już od 130 PLN za osobę!

Naszą propozycją dla Państwa jest także zorganizowanie balu magisterskiego w naszym hotelu we Wrocławiu. Na ten krok decydują się osoby, które chcą w ten uroczysty sposób świętować zakończenie swojej edukacji. To dobre rozwiązanie zarówno dla grup, które przez  lat studiów miały okazję mocno się zintegrować, jak i dla licznych kierunków, gdzie nie było wiele okazji do spotkań w tak szerokim gronie. Przygotowane przez nas bale magisterskie z pewnością będą z pewnością niezapomnianym wydarzeniem, a nie kolejną studencką imprezą.

 

BAL ÓSMOKLASISTY

Coraz częściej również ósmoklasiści hucznie świętują zakończenie swojego kolejnego etapu edukacji. Dlatego nasza oferta nie ogranicza się do organizacji bali maturalnych czy magisterskich we Wrocławiu. Dzięki trzem salom, przygotowanym z myślą o takich właśnie imprezach okolicznościowych możemy Państwu zagwarantować pełną obsługę kelnerską, dekorowanie Sali zgodnie z wytycznymi organizatorów oraz klimatem dopasowanym do wieku gości wydarzenia, a także niesamowite przeżycia, pozostające na długo w pamięci osób biorących udział w imprezie,

Menu dla balu ósmoklasisty już od 90 PLN za osobę!

W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy na spotkanie w Hotelu.

IMPREZY RODZINNE

Hotel Jasek to miejsce z wieloletnim doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych we Wrocławiu. Od tradycyjnych i eleganckich chrzcin i I Komunii Świętej, przez wystawne wesela, po rocznice, pożegnania i wszelkie inne okazje wołające o uroczyste świętowanie, dzięki trzem salom bankietowym jesteśmy w stanie zaplanować każdą imprezę rodzinną.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem m.in.:

Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy piękne sale balowe, każdą urządzoną w innym stylu i możliwą do ozdobienia zgodnie z Państwa życzeniem. Piękne wnętrza i piętnastoletnie doświadczenie w organizacji imprez rodzinnych dają gwarancję profesjonalnej, kompleksowej organizacji Państwa imprezy. Staramy się, by nasz catering był zawsze dopasowany do gustu naszych gości i charakteru imprezy, a przygotowane potrawy oddawały ciekawe smaki kuchni polskiej w zupełnie nowym wydaniu. Gwarantujemy też pełną prywatność podczas imprezy – wiemy, jakie znaczenie ma dla Państwa rodzinny charakter wydarzenia i staramy się to w pełni uszanować.

W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy na spotkanie w Hotelu.

BANKIETY

Wystawne przyjęcia ustępują dziś coraz częściej miejsca bankietom, które przygotowywane zarówno z okazji rodzinnych, jak i służbowych, cieszą się znacznie wyższym prestiżem. Jasek Premium Hotel Wrocław posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji bankietów we Wrocławiu zarówno dla gości biznesowych, jak i z okazji ważnych wydarzeń rodzinnych, oferując Państwu w pełni kompleksową obsługę i smaczne menu.

W ramach organizacji bankietów oferujemy:

 • trzy sale bankietowe,
 • pełny catering z polską kuchnią w nowoczesnej wersji,
 • dopasowaną oprawę muzyczną,
 • możliwość noclegu dla gości bankietu,

Takie wydarzenie można zorganizować w Hotelu Jasek, ponieważ posiadamy sale bankietowe we Wrocławiu w pełni dopasowane do potrzeb gości. Taką imprezę zwykle urządzamy z okazji rocznicy ślubu, urodzin czy rodzinnego jubileuszu, ale też w ramach spotkania biznesowego. W ten sposób warto świętować firmowy sukces, rocznicę istnienia firmy czy wizytę zagranicznej delegacji. W wszystkich tych przypadkach opłaca się postawić na profesjonalną obsługę i odpowiednio przygotowane wnętrza, które nadadzą wydarzeniu odpowiedniej rangi. W Hotelu Jasek Wrocław dysponujemy dużą salą balową, salami bankietowymi oraz salami konferencyjnymi, które z powodzeniem sprawdzają się przy organizacji bankietów bez względu na liczbę gości.

KOMUNIA

Jasek Premium Hotel Wrocław *** kompleksowo przygotuje dla Państwa przyjęcia komunijne. Już dziś zapraszamy do rezerwacji terminów!

Organizacja komunii we Wrocławiu może być wyzwaniem, szczególnie gdy na przyjęciu pojawi się większe grono rodzinne. Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje w pełni kompleksową organizację przyjęć z okazji I Komunii Świętej zarówno w wydaniu kameralnym, jak i z większą liczbą gości.

W ramach organizacji komunii we Wrocławiu oferujemy:

 • piękne sale bankietowe ustrojone zgodnie z charakterem wydarzenia,
 • catering z polskimi daniami w nowoczesnym wydaniu,
 • w pełni profesjonalną obsługę wydarzenia,
 • menu już od 160 zł za osobę.

W ramach organizacji komunii proponujemy przyjęcie z obiadem II daniowym, przyjęcie z obiadem II daniowym oraz zimnymi przekąskami i dodatkowym daniem gorącym w trakcie obiadu, oraz możliwość indywidualnego dopasowania menu według Państwa sugestii i życzeń. Jednocześnie staramy się też dbać o stronę rozrywkową przyjęcia dla najmłodszych gości – zapewniamy dodatkowe atrakcje i animacje dla dzieci, takie jak plac zabaw, profesjonalni animatorzy, malowanie twarzy, oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminów na komunie we Wrocławiu już dziś!

 

Więcej informacji

CHRZCINY

Tradycyjne przyjęcie dla rodziny i najbliższych po chrzcinach? W Jasek Premium Hotel Wrocław oferujemy możliwość organizacji chrzcin w naszej Restauracji Brylantowej, gdzie przy tradycyjnym polskim menu i w eleganckiej, spokojnej atmosferze pomożemy uczcić chrzciny nowego członka rodziny.

W ramach chrzcin w restauracji we Wrocławiu w Hotelu Jasek oferujemy pełne menu w dowolnej konfiguracji i dopasowane do Państwa wymagań, menu dla dzieci oraz możliwość organizacji dodatkowych atrakcji dla najmłodszych. Gwarantujemy dostęp do placu zabaw, profesjonalnych animatorów, oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Zapewniamy pełną prywatność imprezy.

Chrzciny we Wrocławiu? Restauracja Hotelu Jasek zaprasza do kontaktu i rezerwowania terminów już dziś!

 

Zobacz więcej

STYPY

Przyjęcia pożegnalne i stypy organizowane po utracie kogoś bliskiego to smutna, ale ważna tradycja w polskiej kulturze. Chcąc pomóc Państwu w uczczeniu pamięci najbliższych, Jasek Premium Hotel Wrocław zajmuje się kompleksową organizacją styp. Oferujemy spokojną, adekwatną do spotkania atmosferę i pełną prywatność gwarantującą Państwu spokój podczas przyjęcia w gronie najbliższej rodziny i znajomych.

Proponujemy menu obiadowe z tradycyjnymi daniami kuchni polskiej podanymi w nieco odświeżonej, nowoczesnej wersji. Dania możemy przygotować zgodnie z Państwa życzeniem, zarówno pod względem ilości dań ciepłych i zimnych przekąsek jak i konkretnych potraw podawanych do stołu. Dodatkowo oferujemy też pokoje dla przyjeżdżających z daleka gości.

 

Więcej informacji

ROCZNICE

Rocznica ślubu, zaręczyn, a może jubileuszowa rocznica powstania firmy? W Hotelu Jasek zajmujemy się profesjonalną organizacją przyjęć rocznicowych bez względu na okazję. W ramach organizacji rocznic proponujemy:

 • bogate menu z kuchnią polską przygotowywaną w nowoczesnym stylu przez naszego szefa kuchni,
 • możliwość wyboru sali bankietowej pod kątem liczby gości,
 • pełną prywatność imprezy,
 • profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę w otoczeniu eleganckich wnętrz.

Każda rocznica jest wydarzeniem wyjątkowym, dlatego też zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi i dopasowanie naszej oferty do Państwa wymagań i oczekiwań. Nasze sale i restauracja przygotowane są pod kątem eleganckich przyjęć, jednak zależnie od okazji możemy dopracować dekoracje i wystrój pod kątem dodatkowych atrakcji, także dla najmłodszych gości imprezy.

URODZINY

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka, 18-tka, a może urodziny jubileuszowe? Jasek Premium Hotel Wrocław to doskonałe miejsce na organizację urodzin we Wrocławiu bez względu na wiek solenizanta. Eleganckie wnętrza, profesjonalna i miła obsługa oraz polskie menu dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań pozwalają nam zagwarantować najlepsze przyjęcia z okazji tak ważnego dnia.

Zajmujemy się organizacją urodzin dla dzieci, proponując wiele atrakcji dla najmłodszych. Plac zabaw, profesjonalni animatorzy, malowanie twarzy, oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu doskonale wpasują się w klimat urodzin dla najmłodszych. Przy organizacji urodzin staramy się zawsze dopasować do charakteru i wymagań gości, oferując możliwość dopasowania menu, bogatą kartę win odpowiednią na specjalne obchody urodzinowe i wnętrza, które zachwycą swoją elegancją wszystkich gości.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów i indywidualnej wyceny oferty organizacji urodzin we Wrocławiu.

 

Zobacz więcej

WIELKANOC

Wielkanoc we Wrocławiu w gronie rodzinnym lub firmowym? W Jasek Premium Hotel Wrocław możemy przygotować je w Państwa imieniu. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w organizacji wydarzeń okolicznościowych, dzięki czemu możemy zagwarantować w pełni profesjonalną obsługę i przygotowanie wydarzenia zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W ofercie posiadamy m.in.:

 • polskie menu w nowoczesnym wydaniu,
 • sale bankietowe dla każdej liczby gości,
 • możliwość dostosowania menu do Państwa oczekiwań.

Wielkanoc jest tradycyjnym polskim świętem, które trudno wyobrazić sobie bez najbliższej rodziny zebranej przy niedzielnym śniadaniu. Jeśli nie dysponują Państwo czasem lub miejscem do organizacji Wielkanocy w domu, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zarezerwowania terminu już dziś.

ANDRZEJKI 2021

Andrzejki we Wrocławiu w gronie znajomych? Nie ma lepszego miejsca na ich organizację niż eleganckie wnętrza sal bankietowych i Restauracji Brylantowej w Jasek Premium Hotel Wrocław! Już od wielu lat zajmujemy się przygotowywaniem wyjątkowych przyjęć andrzejkowych dla naszych gości, zarówno pod kątem zorganizowanej imprezy jak i możliwości indywidualnego wynajęcia sali dla zainteresowanych gości.

Dysponujemy aż trzema salami balowymi i bankietowymi, które urządzone w nowoczesnym i eleganckim stylu pozwolą stworzyć unikalny klimat imprezy andrzejkowej. W trakcie imprezy zapewniamy:

 • menu dopasowane do Państwa wymagań,
 • możliwość rezerwacji miejsc dla dowolnej liczby gości,
 • profesjonalną obsługę cateringową,
 • pokoje dla gości spoza Wrocławia.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty andrzejkowej już dziś.

 

Więcej informacji

SYLWESTER 2021 WE WROCŁAWIU

Poszukują Państwo ciekawego pomysłu na sylwester we Wrocławiu? Jasek Premium Hotel Wrocław każdego roku organizuje elegancki bal sylwestrowy, proponując szampańską zabawę do białego rana. W naszym sylwestrowym menu znalazły się najlepsze dania kuchni polskiej w nowoczesnej wersji, podawane wraz z zimnymi przekąskami i pełną kartą smacznych deserów i alkoholi podawanych w naszej restauracji.

Piękne, eleganckie wnętrza naszych sal balowych pozwalają na organizację stylowego balu sylwestrowego – gwarantujemy Państwu dobrze spędzony wieczór w doborowym towarzystwie, przy muzyce dopasowanej do okazji i granej przez jednego z najlepszych wrocławskich DJ’ów. Bal sylwestrowy w eleganckim hotelu to doskonała alternatywa dla imprezy na świeżym powietrzu czy w domowym zaciszu.

Zapraszamy do wspólnej sylwestrowej zabawy!

 

Więcej informacji

Projektowanie stron LTB