ul. Sułowska 39, Wrocław

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE WE WROCŁAWIU

 

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie w naszym hotelu

 

Skontaktuj się z nami

Organizacja imprez okolicznościowych we Wrocławiu

Zajmujemy się profesjonalnym planowaniem takich wydarzeń, jak: chrzciny, kominie, bale maturalne i magisterskie oraz szalonych zabaw, takich jak sylwester i ostatki. Przygotowujemy także imprezy firmowe, które mogą być częścią wyjazdów integracyjnych.

IMPREZY FIRMOWE

Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje pełen zakres obsługi różnego rodzaju spotkań i imprez biznesowych. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko profesjonalną organizację imprez firmowych i integracyjnych we Wrocławiu, ale też możliwość kompleksowej obsługi m.in.:

Organizacja imprez firmowych wymaga odpowiedniego przygotowania. Z naszej strony dajemy Państwu dostęp do w pełni wyposażonych sal bankietowych i konferencyjnych, mogących pomieścić do 250 osób. Co istotne, dzięki połączeniu sal technologią audiowizualną, istnieje możliwość organizacji konferencji nawet na 400 osób. To profesjonalne zaplecze techniczne pozwala na przygotowanie spotkań i konferencji bez większych ograniczeń.

Nasz hotel to także trzy sale restauracyjno-balowe idealne do organizacji przyjęć firmowych i imprez integracyjnych we Wrocławiu. Mamy duże doświadczenie w obsłudze tego typu eventów, gwarantując zawsze najwyższą jakość obsługi, smaczny catering i  liczne atrakcje w bliskiej okolicy hotelu.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami możemy zorganizować m.in.

 • paintball,
 • grę w golfa,
 • przeloty samolotem po okolicy.

Organizacja imprez integracyjnych i firmowych? Zapraszamy do Jasek Premium Hotel Wrocław!

CATERING WIGILINY I WIGILIE FIRMOWE WE WROCŁAWIU

Wigilia dla firm to jedna z niewielu okazji przy której pracownicy mogą spotkać się ze sobą w bardziej świątecznej, uroczystej atmosferze. Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje Państwu organizację wigilii firmowej we Wrocławiu z pełną, kompleksową obsługą, starannie przygotowanym menu i wyjątkową atmosferą podkreślającą rangę spotkania.

Brylantowej Spiżarni Premium. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej, w tym pyszne pierogi z kapustą i grzybami oraz inne potrawy, których nie może zabraknąć na wigilijnym stole. Catering na wigilię to dobre rozwiązanie nie tylko dla przedsiębiorstw, które chciałyby zorganizować tego rodzaju spotkanie integracyjne dla swoich pracowników, ale dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z menu wigilijnego na wynos. Jest to korzystny wybór dla każdego, kto chciałby spędzić wigilijny wieczór w spokojnej atmosferze z rodziną, a nie na wielogodzinnych przygotowaniach w kuchni.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na  wigilię firmową Wrocławiu, a także catering wigilijny.

 

Zobacz więcej

STUDNIÓWKI, BALE MATURALNE I MAGISTERSKIE

Organizacja studniówki to ważne wydarzenie dla młodych-dorosłych oraz wielkie przedsięwzięcie, którego nie każda szkoła może podjąć się samodzielnie. Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje pomoc przy kompleksowej organizacji studniówek we Wrocławiu, gwarantując przyszłym maturzystom niezapomnianą zabawę w rytmie najlepszej muzyki. Przy rezerwacji sali na bale maturalne we Wrocławiu dla minimum 150 osób można liczyć na:

 • Dekoracja sali – GRATIS
 • Obsługa kelnerska – GRATIS!
 • Znany z wrocławskich klubów DJ – GRATIS!
 • Menu już od 130 PLN za osobę!

Naszą propozycją dla Państwa jest także zorganizowanie balu magisterskiego w naszym hotelu. Na ten krok decydują się osoby, które chcą w uroczysty sposób świętować zakończenie swojej edukacji. To dobre rozwiązanie zarówno dla grup, które przez  lata studiów miały okazję mocno się zintegrować, jak i dla licznych kierunków, gdzie nie było wiele okazji do spotkań w tak szerokim gronie. Przygotowane przez nas bale magisterskie we Wrocławiu z pewnością będą wyjątkowym wydarzeniem, a nie kolejną studencką imprezą.

 
Sprawdź szczegóły imprez dla uczniów/studentów
 

BAL ÓSMOKLASISTY

Coraz częściej również ósmoklasiści hucznie świętują zakończenie swojego kolejnego etapu edukacji. Dlatego nasza oferta nie ogranicza się do organizacji bali maturalnych czy magisterskich we Wrocławiu. Dzięki trzem salom, przygotowanym z myślą o takich właśnie imprezach okolicznościowych, możemy Państwu zagwarantować pełną obsługę kelnerską, dekorowanie sali zgodnie z wytycznymi organizatorów oraz klimatem dopasowanym do wieku gości wydarzenia, a także niesamowite przeżycia, pozostające na długo w pamięci osób biorących udział w imprezie,

Menu dla balu ósmoklasisty już od 130 PLN za osobę!

IMPREZY RODZINNE

Hotel Jasek to miejsce z wieloletnim doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych we Wrocławiu. Od tradycyjnych i eleganckich chrzcin i I Komunii Świętej, przez wystawne wesela, po rocznice, pożegnania i wszelkie inne okazje wołające o uroczyste świętowanie, dzięki trzem salom bankietowym jesteśmy w stanie zaplanować każdą imprezę rodzinną.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem m.in.:

Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy piękne sale balowe, urządzone w różnorodnym stylu. Każdą z nich można ozdobić zgodnie z Państwa życzeniem. Zachwycające wnętrza i piętnastoletnie doświadczenie w organizacji imprez rodzinnych dają gwarancję zadowolenia z imprez. Staramy się, by nasz catering był zawsze dopasowany do gustu naszych gości i charakteru imprezy, a przygotowane potrawy oddawały ciekawe smaki kuchni polskiej w zupełnie nowym wydaniu. Gwarantujemy też pełną prywatność – wiemy, jakie znaczenie ma dla Państwa rodzinny charakter wydarzenia i staramy się to w pełni szanować.

W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy na spotkanie w Hotelu.

BANKIETY

Wystawne przyjęcia ustępują dziś coraz częściej miejsca bankietom, które przygotowywane zarówno z okazji rodzinnych, jak i służbowych, cieszą się znacznie wyższym prestiżem. Jasek Premium Hotel Wrocław posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji bankietów we Wrocławiu zarówno dla gości biznesowych, jak i z okazji ważnych wydarzeń rodzinnych, oferując Państwu w pełni kompleksową obsługę i smaczne menu.

W ramach organizacji bankietów oferujemy:

 • trzy sale bankietowe,
 • pełny catering z polską kuchnią w nowoczesnej wersji,
 • dopasowaną oprawę muzyczną,
 • możliwość noclegu dla gości bankietu,

Posiadamy sale bankietowe we Wrocławiu w pełni dopasowane do potrzeb gości. Taką imprezę zwykle urządzamy z okazji rocznicy ślubu, urodzin czy rodzinnego jubileuszu, ale też w ramach spotkania biznesowego. W ten sposób warto świętować firmowy sukces, rocznicę istnienia firmy czy wizytę zagranicznej delegacji. W wszystkich tych przypadkach opłaca się postawić na profesjonalną obsługę i odpowiednio przygotowane wnętrza, które nadadzą wydarzeniu odpowiedniej rangi. W Hotelu Jasek Wrocław dysponujemy dużą salą balową, salami bankietowymi oraz salami konferencyjnymi, które z powodzeniem sprawdzają się przy organizacji bankietów bez względu na liczbę gości.

KOMUNIA

Jasek Premium Hotel Wrocław *** kompleksowo przygotuje dla Państwa przyjęcia komunijne. Już dziś zapraszamy do rezerwacji terminów!

Organizacja komunii we Wrocławiu może być wyzwaniem, szczególnie gdy na przyjęciu pojawi się większe grono rodzinne. Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje w pełni kompleksową organizację przyjęć z okazji I Komunii Świętej zarówno w wydaniu kameralnym, jak i z większą liczbą gości.

W ramach organizacji komunii we Wrocławiu oferujemy:

 • piękne sale bankietowe ustrojone zgodnie z charakterem wydarzenia,
 • catering z polskimi daniami w nowoczesnym wydaniu,
 • w pełni profesjonalną obsługę wydarzenia,
 • menu już od 180 zł za osobę.

W ramach organizacji komunii proponujemy przyjęcie z obiadem II-daniowym, przyjęcie z obiadem II-daniowym oraz zimnymi przekąskami i dodatkowym daniem gorącym w trakcie obiadu, oraz możliwość indywidualnego dopasowania menu według Państwa sugestii i życzeń. Jednocześnie staramy się też dbać o stronę rozrywkową przyjęcia dla najmłodszych gości – zapewniamy dodatkowe atrakcje dla dzieci, takie jak: plac zabaw, zabawy organizowane przez profesjonalnych animatorów, malowanie twarzy oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Oferujemy także catering komunijny dla tych osób, które zdecydowały się na organizację przyjęcia w domowym zaciszu.

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminów na komunie we Wrocławiu już dziś!

 

Więcej informacji

CHRZCINY

Tradycyjne przyjęcie dla rodziny i najbliższych po chrzcinach? W Jasek Premium Hotel Wrocław oferujemy możliwość organizacji chrzcin w naszej Restauracji Brylantowej, gdzie przy tradycyjnym polskim menu i w eleganckiej, spokojnej atmosferze pomożemy uczcić chrzciny nowego członka rodziny.

W ramach chrzcin w restauracji we Wrocławiu w Hotelu Jasek oferujemy pełne menu w dowolnej konfiguracji i dopasowane do Państwa wymagań, menu dla dzieci oraz możliwość organizacji dodatkowych atrakcji dla najmłodszych. Gwarantujemy dostęp do placu zabaw, profesjonalnych animatorów, oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Zapewniamy pełną prywatność imprezy.

Chrzciny we Wrocławiu? Restauracja Hotelu Jasek zaprasza do kontaktu i rezerwowania terminów już dziś!

 

Zobacz więcej

STYPY

Przyjęcia pożegnalne, takie jak stypy organizowane po utracie kogoś bliskiego to smutna, ale ważna tradycja w polskiej kulturze. Chcąc pomóc Państwu w uczczeniu pamięci najbliższych, Jasek Premium Hotel Wrocław zajmuje się kompleksową organizacją styp. Oferujemy spokojną, adekwatną do spotkania atmosferę i pełną prywatność gwarantującą Państwu spokój podczas przyjęcia w gronie najbliższej rodziny i znajomych.

Proponujemy menu obiadowe z tradycyjnymi daniami kuchni polskiej podanymi w nieco odświeżonej, nowoczesnej wersji. Dania możemy przygotować zgodnie z Państwa życzeniem, zarówno pod względem ilości dań ciepłych i zimnych przekąsek, jak i konkretnych potraw podawanych do stołu. Dodatkowo oferujemy też pokoje dla przyjeżdżających z daleka gości.

 

Więcej informacji

ROCZNICE

Rocznica ślubu, zaręczyn, a może jubileuszowa rocznica powstania firmy? W Hotelu Jasek zajmujemy się profesjonalną organizacją przyjęć rocznicowych bez względu na okazję. W ramach organizacji rocznic proponujemy:

 • bogate menu z kuchnią polską przygotowywaną w nowoczesnym stylu przez naszego szefa kuchni,
 • możliwość wyboru sali bankietowej pod kątem liczby gości,
 • pełną prywatność imprezy,
 • profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę w otoczeniu eleganckich wnętrz.

Każda organizacja rocznic we Wrocławiu jest ważnym wydarzeniem, dlatego też zawsze stawiamy na najwyższą jakoś obsługi i dopasowanie naszej oferty do wybranych oczekiwań. Nasze sale i restauracja, są przygotowane pod kątem eleganckich przyjęć, jednak w zależności od okazji możemy dopracować dekoracje i wystrój pod kątem dodatkowych atrakcji, także dla najmłodszych gości imprezy.

URODZINY

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka, 18-tka, a może urodziny jubileuszowe? Jasek Premium Hotel Wrocław to doskonałe miejsce na organizację urodzin we Wrocławiu bez względu na wiek solenizanta. Eleganckie wnętrza, profesjonalna i miła obsługa oraz polskie menu dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań pozwalają nam zagwarantować najlepsze przyjęcia z okazji tak ważnego dnia.

Zajmujemy się organizacją urodzin dla dzieci, proponując wiele atrakcji dla najmłodszych. Plac zabaw, profesjonalni animatorzy, malowanie twarzy, oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu doskonale wpasują się w klimat urodzin dla najmłodszych. Przy organizacji urodzin staramy się zawsze dopasować do charakteru i wymagań gości, oferując możliwość dopasowania menu, bogatą kartę win odpowiednią na specjalne obchody urodzinowe i wnętrza, które zachwycą swoją elegancją wszystkich gości.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów i indywidualnej wyceny oferty organizacji urodzin we Wrocławiu.

 

Zobacz więcej

WIELKANOC

Wielkanoc we Wrocławiu w gronie rodzinnym lub firmowym? W Jasek Premium Hotel Wrocław możemy przygotować je w Państwa imieniu. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w organizacji wydarzeń okolicznościowych, dzięki czemu możemy zagwarantować w pełni profesjonalną obsługę i przygotowanie wydarzenia zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W ofercie posiadamy m.in.:

 • polskie menu w nowoczesnym wydaniu,
 • sale bankietowe dla każdej liczby gości,
 • możliwość dostosowania menu do Państwa oczekiwań.

Wielkanoc jest tradycyjnym polskim świętem, które trudno wyobrazić sobie bez najbliższej rodziny zebranej przy niedzielnym śniadaniu. Jeśli nie dysponują Państwo czasem lub miejscem do organizacji Wielkanocy w domu, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zarezerwowania terminu już dziś.

ANDRZEJKI WROCŁAW

Andrzejki we Wrocławiu w gronie znajomych? Nie ma lepszego miejsca na ich organizację niż eleganckie wnętrza sal bankietowych i Restauracji Brylantowej w Jasek Premium Hotel Wrocław! Już od wielu lat zajmujemy się przygotowywaniem wyjątkowych przyjęć andrzejkowych dla naszych gości, zarówno pod kątem zorganizowanej imprezy, jak i możliwości indywidualnego wynajęcia sali dla zainteresowanych gości.

W naszym hotelu znajdują się trzy sale balowe i bankietowe, które są urządzone w nowoczesnym stylu. Pozwolą one stworzyć wyjątkowy klimat imprezy andrzejkowej. W trakcie zapewniamy:

 • menu dopasowane do Państwa wymagań,
 • możliwość rezerwacji miejsc dla dowolnej liczby gości,
 • profesjonalną obsługę cateringową,
 • pokoje dla gości spoza Wrocławia.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty andrzejkowej już dziś.

 

Dowiedz się więcej

SYLWESTER WE WROCŁAWIU

Poszukują Państwo ciekawego pomysłu na sylwester we Wrocławiu? Jasek Premium Hotel Wrocław każdego roku organizuje elegancki bal sylwestrowy, proponując szampańską zabawę do białego rana. W sylwestrowym menu proponujemy najlepsze dania kuchni polskiej w nowoczesnej wersji, podawane z zimnymi przekąskami i pełną kartą smacznych deserów i alkoholi.

Piękne, eleganckie wnętrza naszych sal balowych pozwalają na organizację stylowego balu sylwestrowego – gwarantujemy Państwu dobrze spędzony wieczór w doborowym towarzystwie, przy muzyce dopasowanej do okazji i granej przez jednego z najlepszych wrocławskich DJ’ów. Bal sylwestrowy w eleganckim hotelu to doskonała alternatywa dla imprezy na świeżym powietrzu czy w domowym zaciszu.

Zapraszamy do wspólnej sylwestrowej zabawy !

 

Więcej informacji

KARNAWAŁ WE WROCŁAWIU

Karnawał we Wrocławiu nigdy nie był tak gorący jak w 2023 roku! Hotel Jasek Premium zaprasza wszystkich na coroczną imprezę karnawałową. Przygotowaliśmy szereg atrakcji, które zadowolą każdego – od fanów tradycyjnej zabawy po osoby, które poszukują oryginalnych, niezapomnianych wrażeń.

Zacznijmy od najważniejszego wydarzenia – wielkiego balu karnawałowego 2023 we Wrocławiu! Będzie to niezapomniana noc pełna tańców, świateł i muzyki. Przygotowaliśmy bogatą ofertę dla naszych gości, w tym menu z daniami, które zachwycą każdego – tych młodszych i starszych. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą zabawę karnawałową we Wrocławiu w 2023 roku, nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce lub cały pobyt w Hotelu Jasek Premium!

 

Poznaj więcej szczegółów

Projektowanie stron LTB