Organizacja komunii we Wrocławiu

Organizacja i obsługa komunii

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną istnieje możliwość przeniesienia rezerwacji lub dokonania nowej rezerwacji w terminach jesiennych!

Profesjonalne przygotowanie przyjęcia komunijnego w wyjątkowej restauracji.

Organizujemy przyjęcia komunijne w naszej Restauracji Brylantowej we Wrocławiu

Organizacja komunii we Wrocławiu – oferta na 2022 rok

Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie nie tylko w życiu duchowym i religijnym młodego człowieka, ale i jego najbliższych uczestniczących w tak ważnym wydarzeniu i często przyjeżdżających z tej okazji z dalszych stron kraju. Przyjęcia nie można więc skończyć wyłącznie na wizycie w kościele i oficjalnej uroczystości przyjęcia komunii świętej. Jako doświadczony hotel i restauracja specjalizująca się w organizacji różnego rodzaju przyjęć zapraszamy Państwa serdecznie do organizacji komunii we Wrocławiu w naszej restauracji. Co oferujemy?

Komunia Wrocław 2022 – przyjęcie w domu czy w restauracji?

Wiele rodzin przed organizacją przyjęcia z okazji komunii świętej rozważa najczęściej dwie opcje: rodzinny obiad w domu, w gronie najbliższych i bardzo kameralnym wydaniu bądź elegancki obiad i przyjęcie w restauracji zdolnej pomieścić większą ilość gości i zaoferować pełną obsługę przyjęcia przez cały okres jego trwania. Druga z opcji jest oczywiście o wiele wygodniejsza, pewniejsza i przede wszystkim mniej stresująca dla całej rodziny. W końcu I Komunia Święta powinna być wyłącznie czasem świętowania, a nie pracy nad kolejnymi daniami i obsługą gości we własnym domu.

Decydując się na organizację komunii w restauracji we Wrocławiu mogą Państwo liczyć na wiele udogodnień, ale też otwartych możliwości personalizacji przyjęcia do Państwa wymagań.

Jesteśmy przygotowani na eleganckie i klasyczne przyjęcia rodzinne, ale wszystkie dekoracje, elementy wystroju, a nawet elementy menu dostosowujemy indywidualnie do wymagań i próśb Klientów, którzy zdecydują się na organizację komunii w naszym Hotelu Jasek Premium Wrocław. To Państwo nadzorują ostateczny wygląd przyjęcia.


 

Komunia 2022 – zarezerwuj miejsce już teraz

Oferta Jasek Premium Hotel Wrocław *** – komunie

W ramach kompleksowej organizacji komunii we Wrocławiu, restauracja i hotel Jasek Premium oferują między innymi:

  • piękne sale bankietowe, których wybór uzależnimy od liczby zaproszonych gości i które zostaną udekorowane zgodnie z charakterem wydarzenia,
  • catering z polskimi daniami w nowoczesnym wydaniu – nasz Szef Kuchni specjalizuje się w daniach polskich, podając je w zupełnie nowym, zachwycającym stylu i apetycznej formie wywierającej wrażenie na wszystkich gościach,
  • specjalne menu dla dzieci, dopasowane do gustów i wymagań najmłodszych gości,
  • w pełni profesjonalną obsługę wydarzenia,
  • menu w cenie już od 180 zł za osobę.

Dodatkowo, jako że komunia święta jest wydarzeniem nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, oferujemy różnorodne atrakcje dla najmłodszych włącznie z kącikiem dziecka, zewnętrznym placem zabaw, malowaniem twarzy, zabawami na świeżym powietrzu oraz możliwością zatrudnienia animatora na czas trwania przyjęcia w restauracji. Dbamy o to, by zarówno dzieci, jak i rodzice byli zadowoleni z wizyty w restauracji i mogli w pełni cieszyć się zorganizowanym przyjęciem bez strachu o bezpieczeństwo, komfort czy rozrywkę dla dorosłych i najmłodszych.

Komunie Wrocław 2022 – o tym warto pamiętać

Wrocław jest dużym miastem i przyjęcia z okazji komunii świętej organizowane są tu w wielu restauracjach. Warto zauważyć jednak, że w wielu miejscach liczba przyjęć organizowanych w danym dniu będzie bardzo ograniczona i dlatego też zachęcamy Państwa do szybkiej rezerwacji terminów w jednej z naszych sali bankietowych.

Gwarantujemy pełną prywatność i spokój podczas uroczystości!

Naszą przewagą jest to, że dysponując kilkoma salami i pełną, profesjonalną obsługą możemy zagwarantować Państwu komfortowe warunki i pełną prywatność podczas przyjęcia z okazji Komunii Świętej, bez ryzykowania, że Państwa termin zbiegnie się z inną komunią i zarówno goście, jak i obsługa, mogliby mylić stoliki lub przeszkadzać sobie wzajemnie.


 

Kontakt z nami

Projektowanie stron LTB