Danie na wigilię firmową Wrocław

Przykładowe danie serwowane przez restaurację hotelową podczas wigilii firmowej.

Wigilia dla firm – Restauracja Kryształowa Wrocław

Wigilia firmowa to wyjątkowy czas na podsumowanie roku, podziękowanie zespołowi za ciężką pracę i uczczenie wszystkich sukcesów firmowych, jakie udało się osiągnąć wszystkim w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Choć święta kojarzą się przede wszystkim z czasem spędzonym w gronie rodziny i najbliższych, zorganizowanie wspólnego spotkania wszystkich pracowników firmy niesie za sobą wiele korzyści i pozwala odprężyć się nieco po wymagającym i pełnym ciekawych projektów roku. Organizacja wigilii firmowej nie powinna być zostawiona na ostatnią chwilę i planowana w sali konferencyjnej budynku biurowego.

Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje profesjonalną organizację wigilii firmowych nawet do 250 osób.

Wigilia firmowa we Wrocławiu – gdzie zorganizować przyjęcie dla pracowników?

Firmy organizujące wigilię dla swoich pracowników wybierają zwykle pomiędzy przygotowaniem posiłku i spotkania na terenie biura (np. w sali konferencyjnej) bądź organizację przyjęcia poza środowiskiem pracy, w restauracji lub hotelu. Druga z opcji jest zdecydowanie korzystniejsza, bo nie tylko podkreśla wyjątkowość wigilii firmowej, ale tez pozwala oddzielić atmosferę świętowania, przyjaźni i radości od szarej codzienności biura i komputerów.

Dlaczego warto zorganizować wigilię firmową w restauracji hotelowej?

Wigilia Firmowa Wrocław

Organizacja przynajmniej raz w roku przyjęcia podsumowującego wszystkie sukcesy pracowników, świętującego najważniejsze osiągnięcia firmy i wyrażającego podziękowanie za wspólny wysiłek całego zespołu to najlepszy motywator do dalszej pracy i dowód na to, że pracodawca dba o pracowników nie tylko w kontekście właściwego wykonywania obowiązków, ale też na poziomie budowania zaufania, dobrego samopoczucia i wartościowych relacji osobistych. Wigilia firmowa bywa ku temu najlepszą okazją, pozwalającą zebrać się przy wspólnym stole i wspaniałym, tradycyjnym menu kuchni polskiej z ludźmi, którzy na co dzień kojarzą się wyłącznie z relacjami zawodowymi.

Przede wszystkim, główną zaletą organizowania wigilii firmowych w hotelach jest kompleksowa obsługa. Jest to możliwe z tego względu, że w takich obiektach pracują osoby mające odpowiednie doświadczenie w przygotowywaniu imprez i to różnego kalibru – nie tylko wigilii, ale także urodzin, chrzcin czy też wesel. Wybierając hotel do zorganizowania wigilii masz pewność, że wszystko będzie dokładnie wykonane, a pracownicy twojej firmy będą zadowoleni z przebiegu całej imprezy.

Drugą kwestią jest jedzenie – w dobrej jakości hotelu zatrudniony jest doskonały kucharz, który zna wszystkie najlepsze potrawy i potrafi wyczarować je takie, by smakowały wszystkim. Ponadto, dając znać kucharzowi wcześniej, można zamówić u niego także potrawy specjalne – wegetariańskie, wegańskie lub pozbawione niektórych składników, tak by i cukrzycy mogli się nacieszyć niesamowitym smakiem. Starannie przygotowane menu to w końcu podstawa każdej imprezy!

 

Zainteresowała Cię nasza oferta organizacji wigilii firmowej we Wrocławiu?

Wigilia firmowa sprzyja zacieśnianiu więzi w zespole, co w głównej mierze jest zasługą panującej w tym czasie świątecznej atmosfery. Z punktu widzenia pracodawcy to też najlepsza okazja na podziękowanie pracownikom i podkreślenie swojej wdzięczności. Wydarzenia tego typu budują zaufanie do pracodawcy i choć w grudniu wiele osób żyje w ogromnym stresie związanym z zamykaniem ostatnich zleceń i świątecznymi przygotowaniami, chwila odpoczynku na firmowej wigilii zawsze jest mile widziana.

Jak wybrać miejsce na wigilię firmową we Wrocławiu?

wigilia w hotelu jasekIm wcześniej zarezerwujemy miejsce, tym lepiej. Pamiętajmy, że najlepsze lokalizacje będą zarezerwowane bardzo szybko i w grudniu możemy mieć problem. Co jest dodatkowo istotne to, im bliżej grudnia, tym więcej dużych firm dokonuje rezerwacji.

Rośnie popyt, więc podnoszą się też ceny. Planowanie z wyprzedzeniem może nam pomóc zaoszczędzić. Na początek powinniśmy określić miejsca, które będą dla nas odpowiednie. Pierwszym kryterium jest tu oczywiście liczba gości – musimy sprawdzić, czy dany hotel ma wystarczające duże sale, aby zmieścić naszych pracowników. Jednocześnie nie mogą one być zbyt duże, ponieważ wtedy wywoła to wrażenie, że brakuje gości i jest pusto. Drugim naszym kryterium jest oczywiście budżet, ale nie decydujmy się nigdy na najtańsze miejsce i zawsze sprawdźmy, co jest zawarte w cenie. Najlepiej przygotować listę naszych oczekiwań i poprosić o wycenę.

Zastanówmy się też czy będzie potrzebny nocleg na miejscu. Może z perspektywy firmy nie jest on konieczny, ale nasi pracownicy chcieliby mieć możliwość wynajęcia go? Jeżeli tak zawsze lepiej jest wybrać hotel, który ma znacznie szerszy zakres usług niż sama restauracja. Kilka miesięcy przed przyjęciem możemy jeszcze nie wiedzieć ile dokładnie osób będzie na nim. Powinniśmy się upewnić przy rezerwacji, czy możemy określić minimalną liczbę gości i dodać kogoś później. Ustalmy też, ile osób będziemy mogli dodać.

Pamiętajmy, że im szerszy zakres usług, tym lepiej. Bardzo często hotele z salami bankietowymi mają ogromne doświadczenie w organizacji takich przyjęć. Mogą nam zapewnić dekorację, catering, muzykę i całą oprawę. Dzięki temu my mamy zdecydowanie mniej pracy i problemów. Warto więc wybierać takich partnerów. Im więcej informacji o naszych planach i oczekiwaniach dostarczymy hotelowi, w którym organizujemy przyjęcie, tym lepiej. Wtedy dokładniej dopasowuje on ofertę do naszej firmy, a to gwarantuje sukces i świetną zabawę dla naszych pracowników.

Wigilia firmowa w Hotelu Jasek Premium Wrocław

Obsługa imprez firmowych jest jedną z naszych specjalności i dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno w branży hotelarskiej, jak i eventowej, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyjątkową wigilię firmową w Jasek Premium Hotel Wrocław. Przyjęcia wigilijne organizujemy zarówno we wnętrzach naszej Restauracji Kryształowej, jak i pozostałych salach balowych i bankietowych, zależnie od liczby planowanych gości. Oferujemy możliwość przygotowania tradycyjnego obiadu bądź kolacji wigilijnej jak i mniej oficjalnego bankietu towarzyszącego wigilii połączonej z rocznym podsumowaniem pracy podczas firmowej konferencji. Wszystkie dania w naszym menu zostały przygotowane przez naszego Szefa Kuchni w oparciu o tradycyjną kuchnię polską i są podawane w nowoczesnym, eleganckim wydaniu, co jedynie podkreśla rangę wydarzenia.

Wigilia firmowa we Wrocławiu

Zarezerwuj salę na wigilię firmową w hotelu Jasek Premium!

Na tradycyjnym wigilijnym stole nie powinno zabraknąć typowych świątecznych dań, a więc karpia, czerwonego barszczu z uszkami, ryby w galarecie czy kompotu z suszonych owoców. Choć na co dzień nie mamy ich w menu, na Państwa prośbę możemy zmodyfikować dania tak, by odpowiadały wszystkim zaproszonym gościom. Do Państwa dyspozycji pozostaje także nasz bar oraz bogata karta win i alkoholi doskonale komponujących się z wigilijnym menu. Świętowanie nadchodzących świąt i zakończenia roku w gronie współpracowników i partnerów biznesowych powinno być najlepszym czasem na pozbycie się zawodowego stresu i odpoczynek po roku pełnym pracy.

Hotel Jasek nie tylko na wigilie czy urodziny

sala kryształowaObiekt ten posiada naprawdę rozbudowaną ofertę organizacyjną różnych imprez – można w nim zorganizować nie tylko firmową wigilię, ale także chrzciny, stypy, urodziny czy wesela. Wszystko jest u nich organizowane dokładnie – a pracownicy hotelu biorą uwagi, które się im przekazuje. Możesz, więc powiedzieć, na czym ci zależy przy organizacji danej imprezy, także wigilii, a później spokojnie czekać i doglądać, jak idą przygotowania.

Do wszystkiego będziesz mieć wgląd, chociaż niczym nie będziesz musiał się zajmować. Jest to więc doskonała opcja dla osób, które są zapracowane i nie mają czasu na samodzielną organizację takiej imprezy. Zwłaszcza jeżeli ma na nią przyjść mnóstwo ludzi. Daj więc się wyręczyć i postaw na profesjonalizm razem z Hotelem Jasek Premium.