ul. Sułowska 39, Wrocław

Bal karnawałowy we Wrocławiu

Skontaktuj się z nami

Karnawał we Wrocławiu

Kolejna dawka szampańskiej zabawy z muzyką i tańcami do białego rana oraz przepysznymi daniami przygotowanymi przez naszego szefa kuchni!

Weź udział w tej wspaniałej imprezie!

Zabawa karnawałowa 2024 Wrocław – kiedy i gdzie ją spędzić?

Masz ochotę na niezapomniane świętowanie karnawału w 2024 roku? Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać się do naszego luksusowego hotelu, gdzie będziesz mógł bawić się i świętować w najlepszym stylu. Zorganizujemy dla Ciebie wyjątkową imprezę, w której znajdą się menu z najlepszymi daniami kuchni świata, świetna muzyka, niesamowite dekoracje i wiele innych atrakcji. Co roku dla naszych Gości przygotowujemy coś wspaniałego, o nowym, ciekawym motywie przewodnim, który jest doskonałym pretekstem do znalezienia oraz założenia ciekawych kostiumów. Zamień się w tę noc w tego, kogo zechcesz i baw się dobrze!

 

Poznaj nasze specjalne, karnawałowe menu!

  

Niezależnie od tego, czy lubisz tańczyć, czy po prostu chcesz cieszyć się świetnym towarzystwem i dobrym jedzeniem – Hotel Jasek Premium zapewni Ci idealne miejsce do świętowania tego wyjątkowego wieczoru. Zorganizujemy wszystko, co niezbędne, abyś mógł bawić się do rana tak, jak lubisz.

Impreza karnawałowa 2024 Wrocław – WENECKA NOC
WSZYSTKIE MIEJSCA ZAREZERWOWANE

W Hotelu Jasek Premium impreza karnawałowa odbędzie się już 10 lutego. Wszystko zacznie się o godz. 20:00 i, jak na szaloną zabawę przystało, potrwa aż do 4:00 rano następnego dnia! Podczas tych godzin możesz zapomnieć o wszelkich troskach, gdyż zapewnimy wszystko, czego mogą potrzebować bawiący się Goście.

Specjalnie z tej okazji nasz Szef Kuchni przygotuje wykwintną kolację oraz bufet zimnych i ciepłych dań, a także słodkich przekąsek. Impreza odbędzie się przy świetnej muzyce, przy której parkiet na pewno będzie pełen!

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie!

Sprawdź szczegóły tegorocznego balu karnawałowego

 

Projektowanie stron LTB