ul. Sułowska 39, Wrocław

Walentynki w Jasek Premium Hotel Wrocław***

Święto zakochanych to idealny pretekst, aby przeżyć naprawdę wyjątkowy dzień, a nawet cały weekend walentynkowy we Wrocławiu, co pozwoli przełamać rutynę, spędzić niezapomniane chwile we dwoje i cieszyć się wyjątkowymi przeżyciami. Czy nie byłoby magicznie poświętować ten dzień w ekskluzywnym i nowoczesnym Hotelu Jasek Premium?

Świętuj walentynki w Hotelu Jasek Premium! Zarezerwuj pobyt lub stolik w naszej restauracji!

Miesiąc luty daje nam jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku: walentynki. Mogą to być pierwsze walentynki razem, pierwsze walentynki po ślubie, walentynki po powrocie poprzedzonym bolesnym rozstaniem, kolejne walentynki, te jedne z wielu. Nieważne, który to już raz spędzacie Państwo razem dzień Świętego Walentego. Może właśnie w tym roku ma on różnić się od pozostałych i być po prostu inny niż zwykle?

Pobyt w hotelu połączony z degustacją dań z karty hotelowej restauracji może być wspaniałą, pełną smaku niespodzianką, która sprawi, że serce naszej ukochanej drugiej połówki może zabić w walentynkowy czas o wiele, wiele mocniej.

Co robić we Wrocławiu w walentynki?

Wrocław to miasto, w którym łatwo się zakochać, lecz również takie, które sprzyja zakochanym. Mosty, kładki i mostki, wyraźna bliskość rzeki, bulwary i parki, stukot obcasów o kostkę na rynku, brzęk szkła w licznych restauracjach: to wszystko sprawia, że Wrocław to idealne miasto, by spędzić w nim walentynkowy czas. Jeśli chcemy spędzić weekend w tym mieście i odpocząć po romantycznym spacerze, nocleg w położonym nad Widawą w zacisznej dzielnicy Wrocławia Hotelu Jasek Premium to idealna opcja.

Dlaczego warto wybrać naszą Restaurację Kryształową Walentynki?

Jeśli jesteście Państwo z Wrocławia i nie planujecie skorzystać z noclegu w hotelu, myślicie o tym, by po prostu wyjść wspólnie na wyjątkową, wykwintną kolację, warto już dziś zarezerwować stolik dla dwojga w Restauracji Kryształowej Hotelu Jasek Premium. To świetna okazja, by wyrwać się z domowej rutyny, założyć szpilki, sukienkę oraz w przypadku mężczyzn elegancką koszulę i spędzić ten dzień tak, by pozostał on w pamięci na dłużej.

Hotel Jasek Premium może poszczycić się wspaniałą i romantyczną restauracją we Wrocławiu, na wysokim poziomie z niebanalnym menu. Z okazji walentynek szef kuchni przygotował dla swoich gości wyjątkową kartę dań do wyboru dla dwojga, gdzie nie zabraknie dań mięsnych, dań rybnych, wybornych i ciekawych zup oraz deserowych słodkości, do których serwowana jest lampka dobrego wina.

 

Sprawdź nasze tegoroczne menu walentynkowe!

  

Nic nie doda wspólnej kolacji większej dozy romantyzmu niż spokojna, klimatyczna muzyka w tle: walentynkowej kolacji będzie towarzyszyć muzyka na żywo, która na pewno ubarwi wspólnie spędzone chwile. A do tego wyjątkowy wystrój: idealne warunki dla kupidyna.

Dlaczego warto wybrać podróż do Wrocławia na Walentynki?

Walentynki to bardzo szczególna data w kalendarzu dla wszystkich zakochanych par. Niewątpliwie jednym z najlepszych sposobów, aby uczcić ten specjalny dzień jest cieszyć się nim z osobą, którą kochamy w wyjątkowym i ekskluzywnym otoczeniu, a więc takim, jakim jest wrocławski Hotel Jasek Premium.

Nieważne czy zdecydujecie się Państwo na dłuższy pobyt, kolację połączoną z jednym noclegiem czy też jedynie na nastrojową kolację w hotelowej klimatycznej restauracji: Hotel Jasek Premium to bez wątpienia idealny wybór na tę okazję. Pobyt w tym miejscu na pewno zapadnie w pamięć jako trwałe i romantyczne wspomnienie czasu celebrowania święta miłości, spędzonego w wyjątkowy sposób i tylko we dwoje.

Walentynki 2024 – oferta Hotelu Jasek Premium

W tym roku z okazji walentynek zapewniamy wyśmienitą kolację, z menu przygotowanym specjalnie na tę okazję przez naszego szefa kuchni. A jeśli chcecie na dłużej przyjechać do Wrocławia – skorzystajcie z naszego pakietu noclegowego z pysznym śniadaniem!

 

Zamów stolik na Walentynki w naszej restauracji

Projektowanie stron LTB