ul. Sułowska 39, Wrocław

Bal sylwestrowy we Wrocławiu

Skontaktuj się z nami

Sylwester we Wrocławiu

Wyjątkowy bal sylwestrowy

Wykwintne menu i doskonała zabawa w eleganckich wnętrzach!

Bal sylwestrowy we Wrocławiu

Bale sylwestrowe to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na świętowanie nadejścia nowego roku. Eleganckie, często tematyczne i zawsze pełne dobrej zabawy zorganizowane bale sylwestrowe pozwalają doskonale spędzić ostatnie dni starego roku w doborowym towarzystwie, przy smacznym menu i z wyjątkową oprawą muzyczną zachęcającą do świętowania. W Jasek Premium Hotel Wrocław każdego roku zapraszamy Państwa na wyjątkowy bal sylwestrowy. Gwarantujemy szampańską zabawę do białego rana.

Wrocław jest nie tylko stolicą Dolnego Śląska, ale i jednym z piękniejszych miejsc w regionie w okresie świąteczno-noworocznym. Każdego roku przyjeżdża tu wielu turystów, którzy korzystają z wyjątkowego jarmarku bożonarodzeniowego i decydują się zostać w mieście także na bal sylwestrowy. Poza sceną i koncertami organizowanymi w Rynku, Wrocław oferuje wiele ciekawych propozycji sylwestrowej zabawy. Kluby, domówki, czy wreszcie zorganizowane bale sylwestrowe – jest w czym wybierać. W Hotelu Jasek Wrocław zawsze stawiamy na elegancki bal, gwarantując Państwu szampańską zabawę. Co roku stawiamy na inny motyw, inspirując się kreatywnością naszych pracowników, ale i gości odwiedzających nasze bale sylwestrowe w poprzednich latach.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę i pomoc naszych pracowników przez cały wieczór, dbając nie tylko o to, by na stołach nigdy nie brakowało smacznych dań i przekąsek, ale też zapewniając wyjątkową oprawę muzyczną dopasowaną do motywu balu sylwestrowego i pilnując, by nikt nie przegapił północy.

Sylwester w Hotelu Jasek Wrocław

Dzięki bogato zdobionym, eleganckim wnętrzom trzech sal balowych dostępnych na terenie hotelu, rozbudowanemu menu bankietowemu oraz ciekawej karcie alkoholi, Hotel Jasek we Wrocławiu przygotowuje co roku jeden z najlepszych bali sylwestrowych we Wrocławiu.

W naszym sylwestrowym menu, dzięki kreatywności Szefa Kuchni znalazły się najlepsze dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu, podawane wraz z zimnymi przekąskami i pełną kartą smacznych deserów i alkoholi. Oferujemy zarówno dania ciepłe, jak i zimne przekąski i desery w formie bufetu, co zdecydowanie odpowiadało naszym gościom w minionych latach. Na czas balu sylwestrowego wynajmujemy jednego z najlepszych wrocławskich DJ’ów, stawiając na zabawę przy muzyce współczesnej i starszych hitach sylwestrowych. Nasz bal sylwestrowy każdego roku przykuwa sporo uwagi, bo poza dobrą zabawą zapewniamy też pyszne jedzenie – nie gotowy catering, a świeże dania przygotowywane na bieżąco w restauracyjnej kuchni.

Poszukują Państwo ciekawej alternatywy dla sylwestra domowego bądź spędzonego na dworze pod sceną na wrocławskim rynku? Zapraszamy na jedyny taki bal sylwestrowy w Hotelu Jasek Wrocław.

Zapewniamy kompleksową obsługę, doskonałą zabawę, zamkniętą imprezę przy najlepszej muzyce i pokaz sztucznych ogni o północy.

Dzięki lokalizacji przy drodze wylotowej z Wrocławia dojazd do naszej restauracji jest niezwykle łatwy zarówno z centrum miasta, jak i spoza Wrocławia. Dla chętnych oferujemy także możliwość rezerwacji noclegu w naszym hotelu, zapewniając komfortowe pokoje z dostępem do Internetu i śniadanie w formie bogato zastawionego stołu szwedzkiego idealne na poranek po zabawie do białego rana.

Sylwester 2023 we Wrocławiu

Spędź z nami tę wyjątkową, ostatnią noc w roku! Wszystkich gości zapraszamy na nasz bal sylwestrowy we Wrocławiu.

W ramach naszej oferty zapewniamy:

  • serwowaną, 3-daniową kolację,
  • ciepłe posiłki i zimne przekąski na stole szwedzkim,
  • napoje gazowane oraz kawę i herbatę.

Dodatkowo każda para otrzyma  alkohol czysty (0,5 l). Przygotujemy także wino musujące, dzięki któremu z hukiem rozpoczniecie nowy rok!

 

Oferta do 10 grudnia 2023 w cenie o 15% niższej – 552,50 * / os.

Cena obowiązuje przy opłaceniu całego zamówienia do 10 grudnia 2023. Później wynosić będzie 650 zł /os. 

Zarezerwuj miejsce

Projektowanie stron LTB