ul. Sułowska 39, Wrocław

HOTEL KONFERENCYJNY WE WROCŁAWIU

Zdecyduj się na przestronną salę konferencyjną

Zapytaj o nasze sale konferencyjne!

Sale konferencyjne i szkoleniowe – Ośrodek konferencyjny Hotel Jasek Wrocław

Profesjonalny hotel konferencyjny na Dolnym Śląsku.

Przygotujemy sale konferencyjne dopasowane do Twoich potrzeb!

 

Sale konferencyjne

Hotel konferencyjny Jasek Premium Wrocław oferuje możliwość organizacji konferencji we Wrocławiu, oddając do Państwa dyspozycji przygotowane pod kątem zaplecza technicznego i przestrzennego sale konferencyjno-bankietowe. W naszych salach konferencyjnych mogą liczyć Państwo na:

  • bezprzewodowy dostęp do Internetu,
  • profesjonalne nagłośnienie każdej sali konferencyjnej,
  • możliwość wykonywania połączeń konferencyjnych,
  • tablice, projektory i ekrany do prezentacji,
  • mikrofony bezprzewodowe do skutecznej komunikacji z całą salą gości, bez względu na ich ilość.

W specjalnie przygotowanych salach konferencyjnych zmieści się od 35 do nawet 250 osób. Możliwe jest także połączenie ze sobą pomieszczeń, za pomocą technologii audiowizualnych, tworząc konferencję na łącznie 400 uczestników. 

 

Sprawdź wymiary naszych sal konferencyjnych i wybierz odpowiednią dla siebie

 

Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Jasek we Wrocławiu spełniają najwyższe standardy wyposażenia technicznego, oferując w pełni sprawne i profesjonalne nagłośnienie i mikrofony bezprzewodowe. W ramach organizacji konferencji proponujemy też obsługę cateringową oraz bufet dla gości, a przy dłuższych konferencjach dostęp do Restauracji Kryształowej, oferującej bogate menu kuchni polskiej i możliwość organizacji dodatkowych atrakcji dla gości.

Gościom zapewniamy także nocleg – posiadamy aż 250 miejsc noclegowych w 1, 2 i 3-osobowych pokojach.

Sale szkoleniowe

Kilkudniowe szkolenia dla firm we Wrocławiu wymagają nie tylko znalezienia właściwej sali, ale też możliwości noclegu, posiłków i dodatkowych atrakcji zebranych w jednym miejscu. Hotel konferencyjny Jasek oferuje kompleksową organizację szkoleń we Wrocławiu kierowaną zarówno do małych, średnich jak i dużych firm. W naszych salach szkoleniowych posiadamy m.in.:

  • profesjonalne nagłośnienie,
  • dostęp do mikrofonów bezprzewodowych,
  • pełen dostęp do Internetu,
  • możliwość zapewnienia bufetu w salach szkoleniowych,
  • możliwość zakwaterowania uczestników szkolenia w eleganckich pokojach hotelowych.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i całkowitą prywatność podczas szkoleń oraz możliwość zarezerwowania kilku sal szkoleniowych jednocześnie, zależnie od liczby uczestników. Nasze sale szkoleniowe są w stanie pomieścić od 35 do 250 osób. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zorganizować powierzchnię (dzięki metodom audiowizualnym), że jednoczesnie w szkoleniu będzie moglo brać udział 400 uczestników jednocześnie. A to wszystko dzięki staraniom o jak najlepsze zaplecze techniczne, które przydaje się szczególnie podczas organizacji takich spotkań jak szkolenia czy konferencje we Wrocławiu.

Profesjonalne szkolenia dla firm we Wrocławiu? Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji wolnych terminów już dziś.

 

Kontakt z nami

Zalety organizacji szkoleń i konferencji w hotelu

Nie od dziś wiadomo, że hotele z salami konferencyjnymi mają znaczącą przewagę w stosunku do samodzielnych obiektów konferencyjnych lub hoteli bez sal konferencyjnych do wynajęcia. W Hotelu Jasek organizujemy konferencje i szkolenia przykładając najwyższą wagę do komfortu naszych gości.

Po zorganizowaniu wielu imprez i konferencji, zespół Hotel Jasek ma ogromne doświadczenie w przygotowaniach. Dzięki temu, jesteśmy w stanie doskonale sprostać wszystkim wyzwaniom, z którymi spotyka się nie jeden organizator szkolenia.

Wynajmując salę konferencyjną w hotelu mamy dostęp do całego personelu, który będzie nas wspierał podczas spotkania. Jeżeli zdecydujemy się na zorganizowanie szwedzkiego stołu – nasza obsługa wszystkiego dopilnuje. W Hotelu Jasek Premium wiemy, jak jest to ważne.

Sale konferencyjne w hotelach są wyposażone we wszelkie niezbędne elementy: stoły, krzesła, projektory. Jeżeli potrzebujemy jakiś specjalnych rekwizytów bądź sprzętu to zawsze możemy wcześniej zapytać dany hotel czy jest w stanie go zapewnić. Zazwyczaj obsługa robi wszystko, by zrealizować specjalne życzenia gości.

Nasz hotel konferencyjny we Wrocławiu gwarantuje nieograniczony dostęp do Internetu, zapewnia podstawowe narzędzia biurowe na wypadek, gdyby goście czegoś zapomnieli. Często jest to przydatne nie tylko dla organizatorów, ale również samych uczestników szkolenia.

Zgłębienie danego tematu często zajmuje więcej niż jeden dzień. Dzięki organizacji szkolenia lub konferencji w hotelu, zapewniamy uczestnikom wygodne miejsce pobytu. Hotel Jasek we Wrocławiu idealnie sprawdzi się jako obiekt konferencyjny dający o wiele więcej możliwości niż standardowe budynki tego typu.

Dodatkowe korzyści z organizacji konferencji w Jasek Premium Hotel Wrocław

Dużą korzyścią z organizacji konferencji lub spotkania w hotelu jest wygoda korzystania z dostępnej na miejscu restauracji i całego zaplecza gastronomicznego. Nawet na jednodniowym szkoleniu powinniśmy zapewnić jego uczestnikom obiad.

Jeżeli łączymy konferencję czy szkolenie firmowe z integracją pracowników, to hotel będzie zapewniał nam całą gamę dodatkowych atrakcji. Nasi pracownicy wieczorem będą mogli zjeść uroczystą kolację w hotelowej restauracji. Dodatkowo często mamy możliwość skorzystać z dodatkowych udogodnień danego hotelu.

Największą zaletą organizacji konferencji w hotelu jest to, że otrzymujemy kompleksowe wsparcie podczas przygotowań. Oczywiście zawsze mamy możliwość osobno wynająć salę, wykupić catering i pokoje hotelowe. Jednak zazwyczaj suma tych usług jest znacznie wyższa. Dodatkowo w takiej sytuacji sami jesteśmy odpowiedzialni za dopięcie wszystkich szczegółów i logistyki. W hotelu mamy za to dostęp do całego zastępu fachowców.

Ważnym czynnikiem jest też sama lokalizacja. Duże wydarzenia są często organizowane w większych miastach, w obiektach doskonale położonych pod względem komunikacyjnym. Szukają Państwo odpowiedniego miejsca na konferencje? Wrocław i Hotel Jasek sprawdzą się pod tym względem wyśmienicie.

 

Ośrodek konferencyjno-szkoleniowy – Hotel Jasek

Dzięki swojemu doświadczeniu hotel konferencyjny Jasek Premium jest idealnym miejscem do organizacji profesjonalnych spotkań. W każdej sali konferencyjnej we Wrocławiu, którą dysponujemy, oferujemy do dyspozycji profesjonalne nagłośnienie, bezprzewodowe mikrofony, tablice, projektory oraz ekrany do prezentacji. W hotelu jest też możliwość wykonywania połączeń konferencyjnych.

Referencje na temat spotkań biznesowych organizowanych w Hotelu Jasek Premium Wrocław

Więcej szczegółów o tym, jak Hotel Jasek sprawdza się jako obiekt konferencyjny we Wrocławiu mogą Państwo znaleźć tutaj.

Projektowanie stron LTB