ORGANIZACJA KONFERENCJI I SZKOLEŃ

JASEK PREMIUM HOTEL WROCŁAW – NAJLEPSZE MIEJSCE NA ORGANIZACJĘ KONFERENCJI

Zapytaj o nasze sale konferencyjne!

Sale konferencyjne i szkoleniowe – Ośrodek konferencyjny Hotel Jasek Wrocław

Profesjonalny hotel konferencyjny na Dolnym Śląsku.

Przygotujemy sale konferencyjne dopasowane do Twoich potrzeb!

Sale konferencyjne

Hotel konferencyjny Jasek Premium Wrocław oferuje możliwość organizacji konferencji we Wrocławiu, oddając do Państwa dyspozycji przygotowane pod kątem zaplecza technicznego i przestrzennego sale konferencyjno-bankietowe. W naszych salach konferencyjnych mogą liczyć Państwo na:

  • bezprzewodowy dostęp do Internetu,
  • profesjonalne nagłośnienie każdej sali konferencyjnej,
  • możliwość wykonywania połączeń konferencyjnych,
  • tablice, projektory i ekrany do prezentacji,
  • mikrofony bezprzewodowe do skutecznej komunikacji z całą salą gości, bez względu na ich ilość.

W specjalnie przygotowanych salach konferencyjnych nasz ośrodek konferencyjny może zmieścić się od 35 do nawet 250 osób, a same pomieszczenia można połączyć ze sobą za pomocą technologii audiowizualnych, tworząc pomieszczenie konferencyjne na łącznie 400 uczestników.

Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Jasek we Wrocławiu spełniają najwyższe standardy wyposażenia technicznego, oferując w pełni sprawne i profesjonalne nagłośnienie i mikrofony bezprzewodowe. W ramach organizacji konferencji proponujemy też obsługę cateringową oraz bufet dla gości, a przy dłuższych konferencjach dostęp do Restauracji Kryształowa oferującej bogate menu kuchni polskiej i możliwość organizacji dodatkowych atrakcji dla gości.

Uczestnikom konferencji zapewniamy także noclegi – dysponujemy aż 250 miejscami noclegowymi w 1, 2 i 3-osobowych pokojach.

Sale szkoleniowe

Organizacja kilkudniowych szkoleń dla firm we Wrocławiu wymaga nie tylko znalezienia właściwej sali szkoleniowej zdolnej pomieścić określoną liczbę uczestników, ale też możliwości noclegu, posiłków i dodatkowych atrakcji zebranych w jednym miejscu. Hotel konferencyjny Jasek Premium Wrocław oferuje kompleksową organizację szkoleń we Wrocławiu kierowaną zarówno do małych, średnich jak i dużych firm. W naszych salach szkoleniowych znajdą Państwo m.in.:

  • profesjonalne nagłośnienie,
  • dostęp do mikrofonów bezprzewodowych,
  • pełen dostęp do Internetu,
  • możliwość zapewnienia bufetu w salach szkoleniowych,
  • możliwość zakwaterowania uczestników szkolenia w eleganckich pokojach hotelowych.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i całkowitą prywatność podczas szkoleń oraz możliwość zarezerwowania kilku sal szkoleniowych jednocześnie, zależnie od liczby uczestników. Nasze sale szkoleniowe są w stanie pomieścić od 35 do 250 osób, a po połączeniu ich metodami audiowizualnymi jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia dla nawet 400 osób jednocześnie. Przygotujemy sale tak, by spełniały Państwa najwyższe oczekiwania techniczne.

Profesjonalne szkolenia dla firm we Wrocławiu? Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji wolnych terminów już dziś.

 

Kontakt z nami

Zalety organizacji szkoleń i konferencji w hotelu

Nie od dziś wiadomo, że hotele z salami konferencyjnymi mają znaczącą przewagę w stosunku do samodzielnych obiektów konferencyjnych lub hoteli bez sal konferencyjnych do wynajęcia. W Hotelu Jasek organizujemy konferencje i szkolenia przykładając najwyższą wagę do komfortu naszych gości.

Po zorganizowaniu wielu imprez różnego rodzaju i rozmiarów, zespół Hotel Jasek ma ogromne doświadczenie w przygotowaniu szkoleń i konferencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie doskonale zarządzać wszelkimi wyzwaniami, z którymi każdy organizator szkoleń się spotyka.

Wynajmując salę konferencyjną w hotelu mamy dostęp do całego personelu, który będzie nas wspierał podczas spotkania. Jeżeli zdecydujemy się na zorganizowanie szwedzkiego stołu  – nasza obsługa wszystkiego dopilnuje. W Hotelu Jasek wiemy, jak jest to ważne.

Sale konferencyjne w hotelach są wyposażone we wszelkie niezbędne elementy: stoły, krzesła, projektory. Jeżeli potrzebujemy jakiś specjalnych rekwizytów bądź sprzętu to zawsze możemy wcześniej zapytać dany hotel czy jest w stanie go zapewnić. Zazwyczaj obsługa robi wszystko, by zrealizować specjalne życzenia gości.

Hotele, które w swej ofercie mają usługę organizacji konferencji i szkoleń zazwyczaj gwarantują nieograniczony dostęp do Internetu, zapewniają możliwość drukowania i posiadają podstawowe narzędzia biurowe na wypadek, gdyby goście czegoś zapomnieli. Często jest to przydatne nie tylko dla organizatorów, ale również gości uczestniczących w szkoleniu.

Zgłębienie danego tematu często zajmuje więcej niż jeden dzień. Dzięki organizacji szkolenia lub konferencji w hotelu zapewniamy jego uczestnikom wygodne miejsce pobytu podczas wielodniowego wydarzenia.

Dodatkowe korzyści z organizacji konferencji

Dużą korzyścią z organizacji konferencji lub spotkania w hotelu jest wygoda korzystania z dostępnej na miejscu restauracji i całego zaplecza gastronomicznego. Nawet na jednodniowym szkoleniu powinniśmy zapewnić jego uczestnikom obiad.

Jeżeli łączymy konferencję czy szkolenie firmowe z integracją pracowników, to hotel będzie zapewniał nam całą gamę dodatkowych atrakcji. Nasi pracownicy wieczorem będą mogli zjeść uroczystą kolację w hotelowej restauracji. Dodatkowo często mamy możliwość skorzystać z dodatkowych udogodnień danego hotelu.

Największą zaletą organizacji konferencji w hotelu jest to, że otrzymujemy kompleksowe wsparcie podczas przygotowań. Oczywiście zawsze mamy możliwość osobno wynająć salę, wykupić catering i pokoje hotelowe. Jednak zazwyczaj suma tych usług jest znacznie wyższa. Dodatkowo w takiej sytuacji sami jesteśmy odpowiedzialni za dopięcie wszystkich szczegółów i logistyki. W hotelu mamy za to dostęp do całego zastępu fachowców.

Ośrodek konferencyjno-szkoleniowy – Hotel Jasek

Hotel konferencyjny Jasek dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi jest idealnym miejscem do organizacji  spotkań. W każdej sali konferencyjnej, którą dysponujemy, mamy profesjonalne nagłośnienie. Zapewniamy tablice, projektory i ekrany do prezentacji. W naszym hotelu mamy też możliwość wykonywania połączeń konferencyjnych.

Niezależnie od ilości gości na naszej konferencji nie musimy się martwić o to, czy będziemy słyszani, ponieważ Hotel Jasek ma bezprzewodowe mikrofony. Dzięki nim i profesjonalnemu nagłośnieniu nasza prezentacja i dynamika nie ucierpi, nawet jeżeli będziemy mówić do pełnej sali.

Na salach konferencyjnych w Hotelu Jasek mieści się od 35 do 250 osób. Jednak są one zorganizowane w taki sposób, że można je połączyć i przygotować spotkanie aż dla 400 uczestników.

Projektowanie stron LTB
Drodzy Goście,
dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo! Na poniższym filmie możecie sprawdzić jak przygotowujemy pokój na Wasz pobyt. Wszystko po to, byście mogli czuć się u nas swobodnie i pewnie!