ul. Sułowska 39, Wrocław

Wielkanoc we Wrocławiu 2024

Osobom, które chciałyby spędzić Wielkanoc bez konieczności spędzenia długich godzin w kuchni na przygotowywanie tradycyjnych potraw polecamy skorzystanie z naszej oferty cateringu wielkanocnego.

A jeśli w planach macie całkowite oderwanie się od tradycyjnej formy spędzania Świąt Wielkanocnych – zapraszamy do skorzystania z naszych pakietów pobytowych.

Kontakt z nami

Wielkanoc to święto, podczas którego celebruje się Zmartwychwstanie Jezusa. To czas bardzo ważny dla każdego katolika, ale nie tylko. Wiele osób korzysta w tym okresie z dni wolnych i udaje się na pierwsze w roku dłuższe wyjazdy – w końcu Wielkanoc przypada wiosną, kiedy słońce wyraźnie daje o sobie znać i wszystko rodzi się do życia. Z tego powodu spora część społeczeństwa chętnie świętuje poza domem.

Czy warto wyjeżdżać gdzieś na Wielkanoc?

Wyjeżdżanie na święta wydaje się dość kontrowersyjnym tematem. W wielu domach obowiązkiem jest spędzanie Wielkanocy w gronie rodzinnym. Niektórzy nie wyobrażają sobie niedzielnego śniadania w innym miejscu niż w domu. Coraz więcej osób jednak łamie ten schemat. Wiąże się to przede wszystkim z odpoczynkiem. Czasem nawet najkrótszy wyjazd pozwala na zregenerowanie się i znalezienie sił do codziennej pracy. Wielkanoc bywa też nerwowym okresem w roku – przygotowanie rodzinnego śniadania czy obiadu może być stresujące i wyczerpujące, dlatego też wyjeżdżając, eliminuje się ten problem. Sam wyjazd może być przecież spędzony w mniejszym lub większym gronie rodziny, a więc nie oznacza on świąt w samotności.

Wyjazd na Wielkanoc ma jeszcze taką zaletę, że w wielu miejscach nie ma jeszcze tłumów, które spotyka się na przykład w majówkę. To więc dobry czas na wiosenną przerwę i cieszenie się spokojem – czy to w dużym mieście, czy na łonie natury.

 

Oferta wielkanocna Jasek Premium Hotel Wrocław *** – pakiety pobytowe

Wielkanoc we Wrocławiu to dobry pomysł dla każdego. Znajdą się tu atrakcje dla singli, par, rodzin z dziećmi i seniorów. W tym okresie niestety wiele miejsc kultury jest zamkniętych, ale nie oznacza to, że nie ma tu, co robić! Jeśli pogoda dopisze, to na pewno warto udać się na spacer. Malownicze uliczki Ostrowa Tumskiego zawsze zachwycają turystów, tak samo jest z rynkiem czy bulwarami nad Odrą. Kolejnymi miejscami, które powinno się odwiedzić, są parki – np. Park Szczytnicki lub Park Południowy.

Wrocław Wielkanocą zaprasza także do zoo, Ogrodu Botanicznego oraz do Ogrodu Japońskiego. We wszystkich tych miejscach czuć wiosnę, a więc to idealny czas na odwiedziny i pobyt w naszym Hotelu Jasek Premium. W trakcie pobytu istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia wielkanocnego.

Co i gdzie jeść podczas wyjazdu wielkanocnego? Zdecyduj się na Restaurację Brylantową lub catering Spiżarni Premium

Restauracje we Wrocławiu w Wielkanoc mogą być zamknięte lub czynne w niestandardowych godzinach. Mając jednak zakwaterowanie w hotelu, nie trzeba się tym martwić, ponieważ można skorzystać z naszej restauracji hotelowej. W Hotelu Jasek Premium na tę okazję przygotowano nawet specjalną ofertę. Wszyscy goście hotelu poczują świąteczny klimat, ponieważ menu będzie dopasowane do okazji. Różnorodność wielkanocnych potraw pozwoli na wybranie swojej ulubionej. Kucharze z Jasek Premium Hotel stawiają zawsze na klasykę, ale w nowoczesnym wydaniu.

Równie dobrym wyborem jest skorzystanie z cateringu. Oferta wielkanocnych posiłków na wynos przygotowana jest dla wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic, którzy nie chcą spędzać w kuchni wielu godzin. Odbiór pysznych dań zwykle odbywa się przed świętami, a więc nie muszą się Państwo martwić o świeżość zakupionych potraw.

W naszej ofercie dań wielkanocnych na wynos na 2023 rok, realizowanych w formie cateringu we Wrocławiu, znajduje się:

 • żur wielkanocny na zakwasie z chrzanem – 38 zł / 1l,
 • sałatka po żydowsku – 30 zł / kg,
 • sałatka jarzynowa – 35 zł / kg,
 • pasztet domowy – 65 zł / kg,
 • galaretka drobiowa – 10 zł / 200 g,
 • śledź w śmietanie z cebulą i jajkiem – 45 zł / kg,
 • śledź w oleju po wiejsku – 45 zł / kg,
 • kaczka (pierś) z żurawiną – 38 zł / 200 g,
 • schab w galarecie – 49 zł / kg,
 • bigos staropolski – 18,50 zł / 0,5 kg,
 • paszteciki z mięsem – 19,50 zł / 6 szt.,
 • kopytka – 11 zł / 0,5 kg.

 


 

Zamów catering wielkanocny!

Projektowanie stron LTB