ul. Sułowska 39, Wrocław

Zabawa andrzejkowa we Wrocławiu

Skontaktuj się z nami

Andrzejki we Wrocławiu

Wyjątkowy bal andrzejkowy

Doskonałe menu i wyjątkowa zabawa w prestiżowym miejscu!

Andrzejki w Hotelu Jasek we Wrocławiu

Andrzejki, czyli noc przypadająca z 29 na 30 listopada od zawsze kojarzą się z magiczną i tajemniczą atmosferą wróżb, przepowiedni i spełniania życzeń. Świętowane od wielu pokoleń imieniny Andrzeja to dziś dla wielu osób doskonała okazja na ostatnie imprezy przed przygotowaniami do okresu świątecznego i najlepsza szansa na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych. Imprezy andrzejkowe można organizować w domu, w klubie, w barze, ale równie dobrym pomysłem są andrzejki w Hotelu Jasek we Wrocławiu, przy smacznym menu i ciekawie zaaranżowaną salą balową.

Organizowane co roku andrzejki w Hotelu Jasek we Wrocławiu to wyjątkowy sposób na świętowanie ostatniej nocy listopadowej i spędzenie czasu w klimacie magii i tajemnicy. Zaproś swoich znajomych do naszego hotelu i spędźcie czas andrzejkowy zupełnie inaczej, niż dotychczas. W Jasek Premium Hotel Wrocław oferujemy zarówno zorganizowaną imprezę andrzejkową, jak i możliwość wynajęcia jednej z naszych sal balowych i bankietowych do przygotowania własnej, większej imprezy andrzejkowej. Doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych pozwala nam zadbać o to, by Państwa impreza udała się w stu procentach i by każdy wyszedł z niej zadowolony. W końcu Andrzejki to czas zabawy, a nie martwienia się o kwestię obsługi gości, przygotowania dekoracji czy oprawę muzyczną podczas imprezy.

Organizacja własnych andrzejek w sali balowej

Restauracja Kryształowa przy Hotelu Jasek we Wrocławiu zaprasza nie tylko na zorganizowane andrzejki, ale też do wynajęcia sali w celu organizacji własnej, zamkniętej imprezy andrzejkowej. Oferujemy Państwu dostęp do jednej z trzech sal bankietowych, dopasowanych do liczby planowanych gości oraz pełną pomoc w przygotowaniu imprezy pod kątem dopasowania menu, obsługi cateringowej czy dekoracji przestrzeni. Dzięki lokalizacji w hotelu możemy zaproponować Państwu możliwość wynajęcia pokoi dla gości, co zdecydowanie sprzyja większym imprezom i osobom, które pojawiają się na nich z daleka.

Impreza andrzejkowa w Hotelu Jasek we Wrocławiu

Hotel Jasek we Wrocławiu organizuje co roku imprezę andrzejkową, przygotowując dla swoich gości wyjątkowy poczęstunek z menu przygotowanym w wyjątkowym klimacie andrzejkowym. Nasz Szef Kuchni, specjalizujący się w daniach kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu z tej okazji zawsze łączy klasyczne dania naszego menu z kilkoma ciekawymi zmianami, dzięki którym andrzejkowy bufet prezentuje się jeszcze lepiej i nawiązuje do atmosfery wydarzenia. W trakcie andrzejek zapraszamy Państwa zarówno na wystawną kolację w restauracji, jak i imprezę andrzejkową z oprawą muzyczną przygotowaną w jednej z naszych sal bankietowych. To my zajmiemy się przygotowaniem dekoracji, oprawy muzycznej, dodatkowymi atrakcjami czy wyborem dań do menu bankietowego. Gwarantujemy kompleksową obsługę przez doświadczonych kelnerów i szampańską zabawę do późnych godzin wieczornych.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem tegorocznej imprezy:

 

Regulamin balu andrzejkowego

 

Bez względu na to, czy wybiorą Państwo Andrzejki w restauracji, czy samodzielną organizację Andrzejek we Wrocławiu, jesteśmy pewni, że nasza oferta będzie dla Państwa ciekawą odmianą od klasycznych, andrzejkowych imprez klubowych i domówek. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty andrzejkowej już dziś – na rezerwację terminu nigdy nie jest za wcześnie, a magiczna, andrzejkowa noc listopadowa zdarza się przecież jedynie raz do roku.

Andrzejki 2023 we Wrocławiu – dodatkowy termin 24 listopada – 260 zł / os.*

Także w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa świetną zabawę andrzejkową, połączoną z taneczną imprezą, która odbędzie się w jednej z sal bankietowych Hotelu Jasek Premium we Wrocławiu. Równocześnie bardzo miło nam poinformować, że pierwszy termin (w sobotę, 25 listopada) cieszył się na tyle dużą popularnością, że dla naszych Gości zorganizujemy także wspaniały bal w dodatkowym terminie – w piątek, 24 listopada. Zobowiązujemy się do zapewnienia świetnej oprawy muzycznej, przygotowanej przez DJ-a oraz bogatego menu, zawierającego m.in. kolację serwowaną oraz bufet zimny, ciepły i słodki.

 

Andrzejki 2023 – menu

 

*Cena nie zawiera napoi zimnych oraz gorących. 

Baw się z nami na tegorocznych andrzejkach w Hotelu Jasek

 

Dla naszych gości w tym roku przygotowaliśmy także pakiet andrzejkowy z noclegiem. W jego ramach proponujemy Państwu podwójne wejście na naszą imprezę andrzejkową, pobyt w dwuosobowym pokoju Hotelu Jasek Premium a rano na naszych gości będzie czekało przepyszne śniadanie!

Cena pakietu andrzejkowego z noclegiem: 740 zł

Zarezerwuj pakiet z noclegiem na Andrzejki 2023

Projektowanie stron LTB