Zabawa andrzejkowa we Wrocławiu
190 zł / os.

Skontaktuj się z nami

Andrzejki we Wrocławiu

Wyjątkowy bal andrzejkowy

Doskonałe menu i wyjątkowa zabawa w prestiżowym miejscu!

Andrzejki w Hotelu Jasek we Wrocławiu

Andrzejki, czyli noc przypadająca z 29 na 30 listopada od zawsze kojarzą się z magiczną i tajemniczą atmosferą wróżb, przepowiedni i spełniania życzeń. Świętowane od wielu pokoleń imieniny Andrzeja to dziś dla wielu osób doskonała okazja na ostatnie imprezy przed przygotowaniami do okresu świątecznego i najlepsza szansa na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych. Imprezy andrzejkowe można organizować w domu, w klubie, w barze, ale równie dobrym pomysłem są andrzejki w Hotelu Jasek we Wrocławiu, przy smacznym menu i ciekawie zaaranżowaną salą balową.

Organizowane co roku andrzejki w hotelu Jasek we Wrocławiu to wyjątkowy sposób na świętowanie ostatniej nocy listopadowej i spędzenie czasu w klimacie magii i tajemnicy. Zaproś swoich znajomych do naszego hotelu i spędźcie czas andrzejkowy zupełnie inaczej, niż dotychczas. W Jasek Premium Hotel Wrocław oferujemy zarówno zorganizowaną imprezę andrzejkową, jak i możliwość wynajęcia jednej z naszych sal balowych i bankietowych do przygotowania własnej, większej imprezy andrzejkowej. Doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych pozwala nam zadbać o to, by Państwa impreza udała się w stu procentach i by każdy wyszedł z niej zadowolony. W końcu Andrzejki to czas zabawy, a nie martwienia się o kwestię obsługi gości, przygotowania dekoracji czy oprawę muzyczną podczas imprezy.

Organizacja własnych andrzejek w sali balowej

Restauracja Brylantowa przy Hotelu Jasek we Wrocławiu zaprasza nie tylko na zorganizowane andrzejki, ale też do wynajęcia sali w celu organizacji własnej, zamkniętej imprezy andrzejkowej. Oferujemy Państwu dostęp do jednej z trzech sal bankietowych, dopasowanych do liczby planowanych gości oraz pełną pomoc w przygotowaniu imprezy pod kątem dopasowania menu, obsługi cateringowej czy dekoracji przestrzeni. Dzięki lokalizacji w hotelu możemy zaproponować Państwu możliwość wynajęcia pokoi dla gości, co zdecydowanie sprzyja większym imprezom i osobom, które pojawiają się na nich z daleka.

Impreza andrzejkowa

Hotel Jasek we Wrocławiu organizuje co roku imprezę andrzejkową, przygotowując dla swoich gości wyjątkowy poczęstunek z menu przygotowanym w wyjątkowym klimacie andrzejkowym. Nasz Szef Kuchni, specjalizujący się w daniach kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu połączył klasyczne dania naszego menu z kilkoma ciekawymi zmianami, dzięki którym andrzejkowy bufet prezentuje się jeszcze lepiej i nawiązuje do atmosfery wydarzenia. W trakcie andrzejek zapraszamy Państwa zarówno na wystawną kolację w restauracji, jak i imprezę andrzejkową z oprawą muzyczną przygotowaną w jednej z naszych sal bankietowych. To my zajmiemy się przygotowaniem dekoracji, oprawy muzycznej, dodatkowymi atrakcjami czy wyborem dań do menu bankietowego. Gwarantujemy kompleksową obsługę przez doświadczonych kelnerów i szampańską zabawę do późnych godzin wieczornych.

Bez względu na to, czy wybiorą Państwo Andrzejki w restauracji, czy samodzielną organizację Andrzejek we Wrocławiu, jesteśmy pewni, że nasza oferta będzie dla Państwa ciekawą odmianą od klasycznych, andrzejkowych imprez klubowych i domówek. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty andrzejkowej już dziś – na rezerwację terminu nigdy nie jest za wcześnie, a magiczna, andrzejkowa noc listopadowa zdarza się przecież jedynie raz do roku.

 

Andrzejki 2021 we Wrocławiu – dodatkowy termin

W tym roku Państwa zainteresowanie ofertą było tak duże, że postanowiliśmy zorganizować wyjątkowy bal andrzejkowy w naszym Hotelu Jasek Premium Wrocław w dodatkowym terminie – 26 listopada. W cenie oferujemy smaczne jedzenie (gorącą kolację, zimne i gorące potrawy na szwedzkim stole), przyrządzone przez naszego szefa kuchni oraz świetną zabawę do rana!

Cena: 190 zł / os.

 

Sprawdź przygotowane przez nas menu:

 

Menu Andrzejki 2021

 

Projektowanie stron LTB