ul. Sułowska 39, Wrocław

Bale szkolne i uczelniane we Wrocławiu

Zarezerwuj termin imprezy

Bal ósmoklasisty, półmetek, studniówka, bal magisterski lub absolwencki we Wrocławiu

Hotel Jasek Premium we Wrocławiu z dumą przedstawia niezwykle atrakcyjną ofertę związaną z organizacją bali szkolnych. Nasza propozycja skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, od młodszych uczniów, po studentów kończących edukację.

Zorganizujcie imprezę, którą zapamiętacie na długo!

Bal ósmoklasisty

Rozpocznijmy od propozycji na bal ósmoklasisty we Wrocławiu. Z roku na rok, obserwujemy rosnące zainteresowanie hucznie świętowanym zakończeniem kolejnego etapu edukacji. Z myślą o młodych absolwentach szkół podstawowych, przygotowaliśmy ofertę, która gwarantuje nie tylko pełną obsługę kelnerską i estetyczną dekorację sali zgodną z wiekiem uczestników, ale także kuszące menu już od 130 PLN za osobę.

Nasze sale, pomieszczą odpowiednio 80, 130 lub 250 osób, dzięki czemu możemy dostosować się do różnych wymagań i rozmiarów imprez.

Półmetek licealny

Jeżeli zaś są Państwo zainteresowani organizacją półmetka licealnego we Wrocławiu, również warto zwrócić uwagę na naszą propozycję. Dysponujemy salami, które bez problemu pomieszczą od 80 do 250 osób. To oznacza, że niezależnie od tego, jak wielu uczniów planuje uczestniczyć w półmetku, jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb.

W ramach półmetku zapewniamy nie tylko odpowiednio przygotowane sale na wynajem, ale także nawiązanie współpracy z jednym ze znanych z wrocławskich klubów DJ-a – GRATIS!

Studniówki

Przechodząc do oferty dla maturzystów, Hotel Jasek jest doskonałym miejscem na organizację studniówek we Wrocławiu na 2024 rok. Zalewające rynek propozycje mogą przytłaczać, jednak nasza oferta wyróżnia się na tle innych. Pragnąc, aby ta wyjątkowa noc była rzeczywiście niezapomniana, proponujemy oprawę muzyczną w postaci znanego DJ-a, który dzięki swojemu doświadczeniu z pewnością rozkręci każdą imprezę!

Dodatkowo oferujemy wspaniałe menu, wybrane i przygotowane specjalnie na tę okazję – zaznaczamy przy tym, że jesteśmy w stanie przygotować potrawy dopasowane do preferencji żywieniowych poszczególnych uczniów (dania wegetariańskie, wegańskie, bez glutenu czy laktozy).

Wiemy, że studniówka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego młodego dorosłego, dlatego już teraz zapraszamy do rezerwacji terminu imprezy!

Skontaktuj się z nami

Bale maturalne

Bale maturalne we Wrocławiu to kolejna kategoria imprez, do których organizacji zachęcamy w naszym hotelu i doskonały pomysł dla tych szkół, które chcą zrezygnować z tradycyjnej studniówki lub stworzyć swoim uczniom kolejną okazję do świętowania zakończenia jednego z ważniejszych etapów edukacji. Z myślą o maturzystach, gotowi jesteśmy zapewnić dekorację sali gratis, jak i profesjonalną obsługę kelnerską.

Oferujemy również przystępne ceny menu – już od 130 zł, a także trzy różnej wielkości sale, które pomieszczą odpowiednio 80, 130 oraz 250 osób.

Bale studenckie – magisterskie i absolwenckie

Nie zapominamy również o studentach. Dla tych, którzy chcą dostojnie uczcić zakończenie swojej edukacji na poziomie magisterskim, przygotowaliśmy ofertę bali magisterskich we Wrocławiu. Wychodzimy z założenia, że taka impreza powinna być wyjątkowym wydarzeniem, dlatego też nasze bale magisterskie różnią się od zwykłych studenckich imprez. Zależy nam, aby każdy z uczestników mógł cieszyć się niepowtarzalną atmosferą tego dnia i z radością wspominać ten moment przez lata.

Na koniec warto wspomnieć o balu absolwenckim we Wrocławiu. Nasz hotel to doskonałe miejsce na organizację takiej imprezy, a oferowane przez nas warunki z pewnością przypadną do gustu wszystkim uczestnikom. W pięknie udekorowanych salach, przy dźwiękach muzyki zagranej przez DJ-a, każdy bal absolwentów we Wrocławiu przebiegnie w wyjątkowej atmosferze.

Projektowanie stron LTB