Wrocław to jedno z najpopularniejszych i najważniejszych miast turystycznych w regionie, wzbudzające zainteresowanie zarówno jako miasto historyczne, stolica Dolnego Śląska, jak i wyjątkowy ośrodek kultury i rozrywki. Planując przyjazd warto odpowiednio wcześniej zaplanować noclegi oraz posiłki dla uczestników wyjazdu. W Hotel Jasek Premium oferujemy obiady dla wycieczek odwiedzających Wrocław, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie w naszej Restauracji Kryształowej. Zapraszamy Państwa na wyjątkową ucztę dla podniebienia.

Obiady dla wycieczek Wrocław – oferta Restauracji Kryształowej

Wycieczkom korzystającym z naszego hotelu jako bazy noclegowej podczas wyjazdu polecamy korzystanie z menu znajdującej się przy hotelu Restauracji Kryształowej prowadzonej przez doświadczonego szefa kuchni. Oferujemy tradycyjne menu z daniami kuchni polskiej przygotowanymi w zupełnie nowoczesnym, eleganckim wydaniu.

Kreatywność naszego szefa kuchni nie zna granic, ale nie trzeba obawiać się tu przerostu formy nad treścią. Uwielbiamy kuchnię polską i we wszystkich daniach korzystamy ze świeżych, często lokalnych składników budując spójne menu z pysznymi zupami, sycącymi daniami głównymi, wyjątkowymi deserami i kartą win dopasowaną do podawanych w restauracji dań. Posiadamy też specjalnie zaprojektowane menu dla dzieci, dzięki któremu bez problemu zaproponujemy obiady dla wycieczek szkolnych odwiedzających Wrocław w celach edukacyjnych.

Zarezerwuj pobyt grupy w naszej restauracji!

Restauracja Kryształowa zaprasza do korzystania z menu także wycieczki jednodniowe, nierezerwujące noclegu w hotelu. Nasze drzwi otwarte są dla gości z zewnątrz, a przy wcześniejszej, indywidualnej rezerwacji stolików dla większej grupy osób będziemy w stanie podać obiad dla uczestników wycieczki szybko i sprawnie. Polecamy wcześniejsze zapoznanie się z menu i orientacyjne przekazanie nam listy dań, które będą zamawiane, choć oczywiście będziemy w stanie sprostać także zamówieniom składanym na bieżąco. Chcemy, by obiad w Restauracji Kryształowej był dla Państwa równie niezapomniany, jak wycieczka do Wrocławia.

Obiady dla wycieczek. Obsłużymy małe i duże, zorganizowane grupy wycieczkowe

Restauracja Kryształowa przy hotelu Jasek we Wrocławiu jest restauracją przyjazną dzieciom, nie tylko tym w wieku szkolnym, ale i znacznie młodszym. Poza dostosowanym do potrzeb najmłodszych menu oferujemy m.in. dostęp do krzesełek dla dzieci, a na czas obiadu dla wycieczki oferujemy możliwość wydzielenia odrębnej strefy dla jej uczestników. Zapewnimy też pełny posiłek dla opiekunów wycieczki, a po obiedzie lub w trakcie oczekiwania na jego podanie możliwość skorzystania z naszego placu zabaw idealnego zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszaków.

Smaczne i zawsze świeże menu w ofercie obiadów dla wycieczek we Wrocławiu

Oryginalne menu kuchni polskiej stworzone przez naszego szefa kuchni oferuje kilka ciekawych propozycji dla smakoszy mięs, ryb i tradycyjnych dań lokalnej kuchni. Jako przystawkę podajemy m.in. tatara wołowego z marynowanymi borowikami lub matiasa w oliwie z kaparami i sałatą. W menu zup zawsze znajdzie się miejsce dla klasycznego rosołu z kury, żurku z jajkiem, kremu z pomidorów oraz flaków po polsku.

Dania główne to żeberka BBQ podawane z grillowanymi ziemniakami i dodatkami, schab z kością, grillowana polędwiczka wieprzowa, filet z kaczki, pierś z kurczaka, stek z polędwicy wołowej, a także pierogi ruskie z okrasą, pstrąg lub stek z łososia lub makaron z krewetkami. W menu dla dzieci przygotowaliśmy dodatkowo nuggetsy, placki z tartych ziemniaków oraz spaghetti Neaoplitano.

Rezerwując obiad dla wycieczek prosimy o podanie informacji odnośnie alergii na gluten lub laktozę – w menu pojawiają się dania wegetariańskie, bezglutenowe oraz bez laktozy, ale z wcześniejszą informacją zadbamy, by były one dla Państwa całkowicie bezpieczne i smakowały równie dobrze, jak pozostałe pozycje w menu. Do dyspozycji uczestników wycieczki będzie również menu z napojami, a dla dorosłych menu win i alkoholi z naszego baru.

Restauracja Kryształowa jest zlokalizowana przy hotelu Jasek, przy ulicy Sułkowskiej 39, w północnej części miasta tuż przy wylocie na drogę krajową nr 5. Dzięki wyjątkowemu położeniu mogą zatrzymać się Państwo u nas podczas wycieczki jeszcze przed wjechaniem do miasta lub wyjeżdżając z niego, nie martwiąc się o możliwość zaparkowania autokaru czy prywatnych samochodów na terenie naszego parkingu.