Restauracja hotelowa we Wrocławiu

Poznaj naszą restaurację

Restauracje hotelowe cieszą się dziś dużym zainteresowaniem nie tylko wśród osób planujących pobyt w hotelu, ale też tych ciekawej restauracji w mieście. Romantyczna kolacja, śniadania we Wrocławiu, a może restauracja przyjazna dzieciom? Jasek Premium Hotel Wrocław zaprasza do Restauracji Kryształowej, w której zasmakują Państwo w nowatorskich daniach kuchni polskiej.

Ciekawe restauracje we Wrocławiu przyciągają nie tylko oryginalnym menu, ale i przede wszystkim unikalną atmosferą. W ekskluzywnych wnętrzach restauracji Hotelu Jasek serwujemy dania kuchni polskiej w nowatorskiej interpretacji tradycyjnych receptur, dopasowane do zmieniających się pór roku i przygotowywane najwyższą starannością i pasją pod czujnym okiem Szefa Kuchni.

Kolacja dla dwojga w restauracji z kuchnią polską? To możliwe. Na co dzień serwujemy zarówno śniadania, obiady i romantyczne kolacje, stawiając na wyjątkową atmosferę i spełniając oczekiwania wszystkich klientów. Gwarantujemy prywatność tak charakterystyczną dla romantycznych restauracji nawet na zapełnionej po brzegi sali. Sala Kryształowa, w której zlokalizowana została hotelowa restauracja to bez wątpienia jedno z najpiękniej zaprojektowanych pomieszczeń w całym obiekcie – idealna na planowane zaręczyny, kolację rocznicową czy spokojny wieczór dla dwojga.
Restauracja w Hotelu Jasek jest jednocześnie restauracją przyjazną dzieciom – nasz Szef Kuchni z chęcią przygotuje menu specjalnie dla maluchów. Jeśli więc poszukują Państwo ciekawej restauracji rodzinnej we Wrocławiu lub miejsca na romantyczną kolację dla dwojga, zapraszamy do rezerwacji stolików w restauracji Hotelu Jasek.

Tradycyjna kuchnia w nowoczesnym wydaniu

Oferujemy udogodnienia dla osób z dziećmi: pokój dla matki z dzieckiem baby room, krzesełka dla dzieci, plac zabaw z wieloma zabawkami, kolorowankami itp… Niewątpliwym atutem jest przygotowanie przez Szefa Kuchni specjalnego menu dla dzieci.

MENU

Restauracja otwarta jest codziennie w godzinach 12:00 – 23:00, 
a na życzenie naszych Gości dłużej.

Projektowanie stron LTB