Organizacja wigilii firmowej w Hotelu Jasek Wrocław

Wigilia firmowa, w wielu firmach ma ona miejsce – dla wielu firm jest to zdecydowana tradycja. To taki dzień, w którym pracownicy poznają się nieco od bardziej ludzkiej, nie zawodowej strony. To dzień, w którym ludzie mogą pić dobre wino i jeść przepyszne potrawy oraz wymieniać się najserdeczniejszymi życzeniami. Im większa firma jednak, tym ciężej taką wigilię zorganizować bezpośrednio w miejscu pracy. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje możliwość zorganizowania takiej imprezy dosłownie wszędzie.

Jeżeli zastanawiasz się nad zorganizowaniem firmowej wigilii poza placówką swojej firmy to masz do dyspozycji takie miejsca, jak restauracje, specjalne sale bankietowe czy też hotele. To ostatnie miejsce może okazać się najlepszym z wielu względów – przede wszystkim dlatego, że pracują tam odpowiednio wyszkolone do organizacji imprez osoby. Gdzie zatem warto zorganizować swoją firmową imprezę wigilijną we Wrocławiu? Jaki hotel we Wrocławiu będzie idealnie nadawał się do tego typu celu?

SPRAWDŹ OFERTĘ WIGILII FIRMOWEJ WE WROCŁAWIU!

Dlaczego warto zorganizować firmową imprezę wigilijną w hotelu we Wrocławiu?

Przede wszystkim, główną zaletą organizowania wigilii firmowych w hotelach jest kompleksowa obsługa. Jest to możliwe z tego względu, że w takich obiektach przeważnie pracują osoby mające odpowiednie doświadczenie w przygotowywaniu imprez i to różnego kalibru – nie tylko wigilii, ale także urodzin, chrzcin czy też wesel. Wybierając hotel do zorganizowania wigilii masz pewność, że wszystko będzie dokładnie wykonane, a pracownicy twojej firmy będą zadowoleni z przebiegu całej imprezy.

Drugą kwestią jest jedzenie – w dobrej jakości hotelu zatrudniony jest doskonały kucharz, który zna wszystkie najlepsze potrawy i potrafi wyczarować je takie, by smakowały wszystkim. Ponadto, dając znać kucharzowi wcześniej, można zamówić u niego także potrawy specjalne – wegetariańskie, wegańskie lub pozbawione niektórych składników, tak by i cukrzycy mogli się nacieszyć niesamowitym smakiem. Starannie przygotowane menu to w końcu podstawa każdej imprezy!

Organizacja wigilli firmowej Wrocław

Wyjątkowa atmosfera – to kolejna zaleta organizowania firmowej wigilii we Wrocławiu. Sala, w której taka impreza będzie się odbywać, będzie pięknie wystrojona, tak by każdy pracownik poczuł magię zbliżających się świąt.

Jak wybrać miejsce na wigilię firmową we Wrocławiu?

makaron z pomidorami

Przykładowe danie serwowane przez restaurację hotelową.

Im wcześniej zarezerwujemy miejsce, tym lepiej. Pamiętajmy, że najlepsze lokalizacje będą zarezerwowane bardzo szybko i w grudniu możemy mieć problem. Co jest dodatkowo istotne to, im bliżej grudnia, tym więcej dużych firm dokonuje rezerwacji. Rośnie popyt, więc podnoszą się też ceny. Planowanie z wyprzedzeniem może nam pomóc zaoszczędzić. Na początek powinniśmy określić miejsca, które będą dla nas odpowiednie. Pierwszym kryterium jest tu oczywiście liczba gości – musimy sprawdzić, czy dany hotel ma wystarczające duże sale, aby zmieścić naszych pracowników. Jednocześnie nie mogą one być zbyt duże, ponieważ wtedy wywoła to wrażenie, że brakuje gości i jest pusto. Drugim naszym kryterium jest oczywiście budżet, ale nie decydujmy się nigdy na najtańsze miejsce i zawsze sprawdźmy, co jest zawarte w cenie. Najlepiej przygotować listę naszych oczekiwań i poprosić o wycenę.

Zastanówmy się też czy będzie potrzebny nocleg na miejscu. Może z perspektywy firmy nie jest on konieczny, ale nasi pracownicy chcieliby mieć możliwość wynajęcia go? Jeżeli tak zawsze lepiej jest wybrać hotel, który ma znacznie szerszy zakres usług niż sama restauracja. Kilka miesięcy przed przyjęciem możemy jeszcze nie wiedzieć ile dokładnie osób będzie na nim. Powinniśmy się upewnić przy rezerwacji, czy możemy określić minimalną liczbę gości i dodać kogoś później. Ustalmy też ile osób będziemy mogli dodać.

Pamiętajmy, że im szerszy zakres usług tym lepiej. Bardzo często hotele z salami bankietowymi mają ogromne doświadczenie w organizacji takich przyjęć. Mogą nam zapewnić dekorację, catering, muzykę i całą oprawę. Dzięki temu my mamy zdecydowanie mniej pracy i problemów. Warto więc wybierać takich partnerów. Im więcej informacji o naszych planach i oczekiwaniach dostarczymy hotelowi, w którym organizujemy przyjęcie, tym lepiej. Wtedy dokładniej dopasowuje on ofertę do naszej firmy, a to gwarantuje sukces i świetną zabawę dla naszych pracowników.

Jak firmy świętują Boże Narodzenie?

Integracja i wspólne aktywności poza biurem wspierają harmonijne relacje międzyludzkie. Kiedy pracownicy lubią swoją pracę, firmę i kolegów to są znacznie bardziej lojalni i mniej skłonni by odejść. Rotacja pracowników jest niższa, a ich wydajność wyższa. W związku z tym wszystkie firmy dokładają wielu starań, zwłaszcza w sezonie świątecznym, żeby przygotować dla nich wyjątkowe przyjęcie.

Wrocławscy pracodawcy zazwyczaj starają się zorganizować przyjęcia bożonarodzeniowe w restauracjach lub hotelach o najwyższej klasie. Większość przedsiębiorców woli zorganizować takie wydarzenie poza terenem firmy, nie tylko po to, aby zapobiec pracy podczas imprezy, ale także, aby uniknąć sprzątania.

Wigilia Firmowa 2019 Wrocław

Sala przygotowana do wigilii firmowej.

Organizacja wigilii firmowej we Wrocławiu w Hotelu Jasek

Idealnym miejscem, by zacząć organizację wigilii firmowej jest Hotel Jasek. Przede wszystkim będzie to dla nas solidny partner, który dzięki swojemu doświadczeniu będzie w stanie nam doradzić. Warto zwrócić uwagę na lokalizację obiektu, który jest na tyle blisko, że mamy łatwość dojazdu. Z drugiej strony oferuje on piękne otoczenie i pozwala się odprężyć oraz oderwać od spraw firmy. To bardzo ważne na tego typu przyjęciu. Co więcej w tym hotelu znajdziemy w pełni wyposażone sale konferencyjno-bankietowe, które mogą pomieścić do 250 osób. Są one połączone z technologią audiowizualną, co jest dodatkowym atutem, zwłaszcza jeżeli planujemy na wigilii przemówienia, podziękowania lub wręczenia nagród.

Dodatkowo w Hotelu Jasek znajdziemy trzy sale restauracyjno-balowe. Przy nim znajduje się restauracja, która jest bardzo dobrze oceniana i zapewnia catering na takich imprezach. Im wcześniej zabierzemy się za planowanie wigilii firmowej we Wrocławiu tym lepiej. Dzięki temu będziemy mogli zarezerwować najlepsze obiekty w korzystnej cenie.

wigilia firmowa Wrocław

Hotel Jasek nie tylko na wigilie czy urodziny

Obiekt ten posiada naprawdę rozbudowaną ofertę organizacyjną różnych imprez – można w nim zorganizować nie tylko firmową wigilię, ale także chrzciny, stypy, urodziny czy wesela. Wszystko jest u nich organizowane dokładnie – a pracownicy hotelu biorą uwagi, które się im przekazuje. Możesz więc powiedzieć na czym ci zależy przy organizacji danej imprezy, także wigilii, a później spokojnie czekać i doglądać, jak idą przygotowania. Do wszystkiego będziesz mieć wgląd, chociaż niczym nie będziesz musiał się zajmować. Jest to więc doskonała opcja dla osób, które są zapracowane i nie mają czasu na samodzielną organizację takiej imprezy. Zwłaszcza, jeżeli ma na nią przyjść mnóstwo ludzi. Daj więc się wyręczyć i postaw na profesjonalizm razem z Hotelem Jasek Premium.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH!