Pary decydujące się wyłącznie na ślub cywilny często rezygnują również z organizacji klasycznego przyjęcia weselnego na rzecz nieco skromniejszego obiadu w gronie rodzinnym. W Restauracji Kryształowej hotelu Jasek we Wrocławiu zapewnimy Państwu najlepszą obsługę obiadu weselnego godną tak ważnego wydarzenia w życiu młodej pary. Na co dzień organizujemy zarówno uroczyste obiady i bankiety, jak i przyjęcia weselne w jednej z naszych sal balowych. Gwarantujemy najlepszą zabawę i wspaniałą atmosferę bez względu na formę, jaką zdecydują się Państwo wybrać.

Obiad weselny Wrocław – zorganizuj przyjęcie po ślubie cywilnym

Duże przyjęcia na kilkadziesiąt osób częściej zdarzają się po ślubach kościelnych, niż cywilnych. Często dzieje się tak nie tylko ze względu na ograniczony budżet Państwa młodych, ale ich preferencje odnośnie świętowania jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Doskonale rozumiemy potrzebę spędzenia czasu z rodziną przy uroczystym obiedzie bez tradycyjnych zabaw, tańców czy przyjęcia do białego rana.

Zadbamy o to, by Państwa obiad weselny w restauracji Kryształowej hotelu Jasek we Wrocławiu był najpiękniejszym, jaki może wymarzyć sobie para młoda.

Dlaczego warto pomyśleć o przygotowaniu obiadu weselnego dla gości po ślubie cywilnym?

Pomimo braku tradycyjnej uroczystości zaślubin w kościele, wielu gości przybywa na ślub cywilny z daleka. W ceremonii uczestniczy bliska rodzina i przyjaciele, których warto ugościć i z którymi warto spędzić czas poznając się i biesiadując razem z parą młodą. Obiad weselny może być formą podziękowania gościom za przybycie, sposobem na wspólne uczczenie pamiętnego wydarzenia w życiu państwa młodych, ale też doskonałą okazją, by zbliżyć dwie łączące się dzięki młodej parze rodziny. Organizacja obiadu weselnego we Wrocławiu nie musi być droga, nie musi oznaczać wynajmowania sali balowej na całą noc, ale co ważniejsze, może w dalszym ciągu zostać utrzymana w klimacie weselnym i być namiastką wielkiego, wystawnego wesela.

Zapytaj o rezerwację miejsca na obiad w naszej restauracji!

Ślub cywilny i obiad weselny w restauracji. Hotel Jasek zaprasza

Nasz wspaniały szef kuchni od zawsze interesuje się kuchnią polską i stara się przedstawić ją w zupełnie nowym świetle, odbiegając od standardowo ciężkich i nieprezentujących się najlepiej dań. W trakcie obiadu weselnego podamy Państwu przygotowane wspólnie menu lub dania z naszej stałej karty, oferując zarówno klasyczne dania weselne (rosół, flaczki, polędwiczki wieprzowe i schab), jak i kilka mniej standardowych, ale równie smacznych i polskich dań mięsnych i jarskich. W menu posiadamy zupy, dania główne oraz dania rybne, a specjalnie dla najmłodszych gości obiadu weselnego także menu dla dzieci, spełniające oczekiwania kulinarne małych smakoszy.

Dzięki wcześniejszej rezerwacji terminu możemy nie tylko zająć dla Państwa odpowiednią ilość stolików w restauracji Kryształowej i zorganizować ich ustawienie zgodnie z Państwa oczekiwaniami, ale też zadbać o wyjątkowy wystrój sali dla podkreślenia atmosfery wydarzenia. Restauracja Kryształowa jest docelowo urządzona w bardzo klasycznym, eleganckim, ale i nowoczesnym stylu – na prośbę pary młodej możemy przygotować dodatkowe dekoracje stołów lub białe ozdoby kierujące gości obiadu weselnego na właściwe miejsce.

Obiad weselny we Wrocławiu – wybierz dogodną lokalizację

Jednym z problemów z jakim musi zmierzyć się młoda para organizująca obiad weselny po ślubie cywilnym we Wrocławiu jest wybór lokalizacji, która będzie odpowiadała wszystkim gościom, a jednocześnie nie będzie oznaczała konieczności przepłacenia za wynajem sali w centrum. Hotel Jasek znajduje się w północnej części miasta, tuż przy wylocie na drogę krajową nr 5, gdzie łatwo dojechać zarówno samochodem prywatnym, wynajętym autokarem jak i komunikacją. Niezależnie od Państwa planów zadbamy o to, by Państwa przyjęcie w naszej restauracji było jak najlepsze – posiadamy parking przy hotelu, dzięki czemu goście będą mogli zaparkować bezpiecznie swoje pojazdy na czas obiadu weselnego.

Jeśli goście pary młodej pozostają po obiedzie we Wrocławiu, oferujemy możliwość wynajmu pokoi hotelowych także na jedną noc, jak i wynajem apartamentu dla pary młodej na ich noc poślubną. Wszystkie pokoje jak i sala restauracyjna są na bieżąco dezynfekowane i utrzymywane w czystości, zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Zapewniamy bezpieczne warunki do organizacji obiadów weselnych.