Boże narodzenie coraz bliżej?

Boże Narodzenie coraz bliżej?

Święta Bożego Narodzenia to jedno z najchętniej obchodzonych świąt w naszym kraju. Zazwyczaj większość firm organizuje z tej okazji przyjęcie. W tym czasie odnawiają się więzy przyjaźni, a zespoły integrują się mocniej. Jest to jednak bardzo duże przedsięwzięcie i pomimo tego, że do Wigilii jeszcze wiele czasu warto, już o niej pomyśleć, żeby wszystkie najlepsze miejsca na jej organizację nie były zarezerwowane.

Jak firmy świętują Boże Narodzenie?

Integracja i wspólne aktywności poza biurem wspierają harmonijne relacje międzyludzkie. Kiedy pracownicy lubią swoją pracę, firmę i kolegów to są znacznie bardziej lojalni i mniej skłonni by odejść. Rotacja pracowników jest niższa, a ich wydajność wyższa. W związku z tym wszystkie firmy dokładają wielu starań, zwłaszcza w sezonie świątecznym, żeby przygotować dla nich wyjątkowe przyjęcie.

Wrocławscy pracodawcy zazwyczaj starają się zorganizować przyjęcia bożonarodzeniowe w restauracjach lub hotelach o najwyższej klasie. Większość przedsiębiorców woli zorganizować takie wydarzenie poza terenem firmy, nie tylko po to, aby zapobiec pracy podczas imprezy, ale także, aby uniknąć sprzątania.

Jak wybrać miejsce na przyjęcie bożonarodzeniowe we Wrocławiu?

Im wcześniej zarezerwujemy miejsce, tym lepiej. Pamiętajmy, że najlepsze lokalizacje będą zarezerwowane bardzo szybko i w grudniu możemy mieć problem. Co jest dodatkowo istotne to, im bliżej grudnia, tym więcej dużych firm dokonuje rezerwacji. Rośnie popyt, więc podnoszą się też ceny. Planowanie z wyprzedzeniem może nam pomóc zaoszczędzić. Na początek powinniśmy określić miejsca, które będą dla nas odpowiednie. Pierwszym kryterium jest tu oczywiście liczba gości – musimy sprawdzić, czy dany hotel ma wystarczające duże sale, aby zmieścić naszych pracowników. Jednocześnie nie mogą one być zbyt duże, ponieważ wtedy wywoła to wrażenie, że brakuje gości i jest pusto. Drugim naszym kryterium jest oczywiście budżet, ale nie decydujmy się nigdy na najtańsze miejsce i zawsze sprawdźmy, co jest zawarte w cenie. Najlepiej przygotować listę naszych oczekiwań i poprosić o wycenę.

Zastanówmy się też czy będzie potrzebny nocleg na miejscu. Może z perspektywy firmy nie jest on konieczny, ale nasi pracownicy chcieliby mieć możliwość wynajęcia go? Jeżeli tak zawsze lepiej jest wybrać hotel, który ma znacznie szerszy zakres usług niż sama restauracja. Kilka miesięcy przed przyjęciem możemy jeszcze nie wiedzieć ile dokładnie osób będzie na nim. Powinniśmy się upewnić przy rezerwacji, czy możemy określić minimalną liczbę gości i dodać kogoś później. Ustalmy też ile osób będziemy mogli dodać.

Pamiętajmy, że im szerszy zakres usług tym lepiej. Bardzo często hotele z salami bankietowymi mają ogromne doświadczenie w organizacji takich przyjęć. Mogą nam zapewnić dekorację, catering, muzykę i całą oprawę. Dzięki temu my mamy zdecydowanie mniej pracy i problemów. Warto więc wybierać takich partnerów. Im więcej informacji o naszych planach i oczekiwaniach dostarczymy hotelowi, w którym organizujemy przyjęcie, tym lepiej. Wtedy dokładniej dopasowuje on ofertę do naszej firmy, a to gwarantuje sukces i świetną zabawę dla naszych pracowników.

Wigilia Firmowa 2019

Organizacja wigilii firmowej we Wrocławiu w Hotelu Jasek

Idealnym miejscem, by zacząć organizację wigilii firmowej jest Hotel Jasek. Przede wszystkim będzie to dla nas solidny partner, który dzięki swojemu doświadczeniu będzie w stanie nam doradzić. Warto zwrócić uwagę na lokalizację obiektu, który jest na tyle blisko, że mamy łatwość dojazdu. Z drugiej strony oferuje on piękne otoczenie i pozwala się odprężyć oraz oderwać od spraw firmy. To bardzo ważne na tego typu przyjęciu. Co więcej w tym hotelu znajdziemy w pełni wyposażone sale konferencyjno-bankietowe, które mogą pomieścić do 250 osób. Są one połączone z technologią audiowizualną, co jest dodatkowym atutem, zwłaszcza jeżeli planujemy na wigilii przemówienia, podziękowania lub wręczenia nagród.

Dodatkowo w Hotelu Jasek znajdziemy trzy sale restauracyjno-balowe. Przy nim znajduje się restauracja, która jest bardzo dobrze oceniana i zapewnia catering na takich imprezach. Im wcześniej zabierzemy się za planowanie wigilii firmowej we Wrocławiu tym lepiej. Dzięki temu będziemy mogli zarezerwować najlepsze obiekty w korzystnej cenie.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ  NA WIGILIĘ FIRMOWĄ!