Konferencje, szkolenia i imprezy firmowe, warsztaty, wykłady, prelekcje – ich organizacja to dla wielu firm okazja przedstawienia swoich planów i projektów w nieco innym otoczeniu, a przy tym zebrania wokół danego zadania znacznie większego grona zainteresowanych. Znalezienie odpowiedniej sali konferencyjnej może okazać się jednak trudnym zadaniem, szczególnie we Wrocławiu, gdzie liczba firm zainteresowanych ich wynajęciem jest naprawdę duża. Ciekawe rozwiązania proponują więc hotele konferencyjne, które coraz częściej poszerzają swoje obiekty i oferty o w pełni wyposażone, profesjonalne sale szkoleniowe. Szukasz ciekawego miejsca na firmowe spotkanie? Zorganizuj konferencję w Hotelu Jasek we Wrocławiu.

Organizacja konferencji firmowej – jak znaleźć odpowiednią przestrzeń?

Uczestnicy firmowych konferencji to często nie tylko jej etatowi pracownicy, ale także zaproszeni goście i klienci, na których spotkanie ma zrobić odpowiednie wrażenie. Przestrzeń, w jakiej zostaną przyjęci odgrywa tu ogromną rolę, wspomagając budowę wizerunku firmy i podkreślając charakter całego wydarzenia. Sale konferencyjne we Wrocławiu oferują różne standardy, zarówno pod względem wyposażenia i zaplecza technicznego, jak i usług dodatkowych niezbędnych podczas obsługi większej konferencji, szkolenia czy warsztatów. Te zlokalizowane w hotelach konferencyjnych z łatwością wpisują się w ideę kompleksowej obsługi wydarzenia.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę konferencyjną? Na wizerunek i oprawę całego spotkania wpłyną bez wątpienia:

  • Lokalizacja wydarzenia (w tym łatwość dojazdu, możliwość noclegu, restauracja),
  • Przygotowanie techniczne (wygląd sali konferencyjnej, dostępny sprzęt, jakość nagłośnienia),
  • Oprawa wizualna (wnętrze budynku, ładna okolica, prestiż lokalizacji).

O zapunktowanie we wszystkich wymienionych elementach nie łatwo, jednak hotele mają największą szansę spełnienia wszystkich oczekiwań gości.

Sale konferencyjne Wrocław – dlaczego warto postawić na konferencję w hotelu?

Dzięki swojej codziennej działalności, określonym standardom i najwyższym przywiązaniu do idealnej obsługi klienta, hotele konferencyjne we Wrocławiu mają szansę obsłużyć wszelkie spotkania biznesowe na najwyższym poziomie międzynarodowym. Nowoczesne i prestiżowe obiekty, zlokalizowane w dogodnym punkcie miasta gwarantują łatwy dojazd na spotkanie wszystkim gościom, jednocześnie odcinając się często od bezpośredniego kontaktu ze światem zewnętrznym i hałasu miasta, który może zakłócać przebieg spotkania. Hotel to jednocześnie dobry punkt wyjściowy dla dodatkowych atrakcji przewidzianych dla gości konferencji – gwarantowany nocleg, dostęp do restauracji i baru, a przy tym bliskość do centrum oferującego liczne lokale rozrywkowe, usługowe, handlowe i gastronomiczne znacząco ułatwia przygotowanie ciekawej delegacji i zbudowanie atmosfery wydarzenia.

Najważniejszym punktem konferencji jest oczywiście to, czy zostanie ona profesjonalnie przygotowana i przedstawiona. Nie może być tu mowy o słabych warunkach oświetleniowych, złym nagłośnieniu czy braku możliwości podpięcia własnego laptopa firmowego do Internetu, projektora czy kontaktu. Hotele konferencyjne we Wrocławiu są zwykle doskonale przygotowane do obsługi gości biznesowych i wiedzą, że przygotowanie najwyższej jakości sprzętu zadecyduje o ostatecznym sukcesie całego wydarzenia. Nie trzeba więc obawiać się tu wpadek i złego wrażenia wywartego na gościach konferencji – solidne zaplecze techniczne to jeden z większych atutów dobrych hoteli konferencyjnych.

konferencja w hotelu jasek

Hotel konferencyjny we Wrocławiu. Sprawdź naszą ofertę

Organizacja szkoleń, seminariów czy różnego rodzaju konferencji firmowych służy zwykle nie tylko jako skuteczna metoda przedstawiania projektów klientom i pracownikom, ale też jako doskonała okazja do rozmowy o dotychczasowych osiągnięciach, planowanych zmianach, wprowadzanych udoskonaleniach w funkcjonowaniu firmy czy nowych założeniach, które powinien poznać cały zespół jednocześnie. To często jedyna okazja do dyskusji o bieżących sprawach w szerokim gronie i szansa, by w spotkaniu uczestniczyli także pracownicy z innych filii firmy nieobecni fizycznie na spotkaniu. Odpowiednio przygotowane pomieszczenia do organizacji takich spotkań są kluczem do ich sukcesu.

Wrocławski Hotel Jasek przygotował dla swoich biznesowych klientów szczególną ofertę organizacji szkoleń, konferencji i warsztatów, oddając do dyspozycji gości sale mieszczące od 35 do nawet 250 osób, z możliwością połączenia ich w jedno, duże pomieszczenie konferencyjne dla 400 uczestników. Bezprzewodowy dostęp do Internetu,profesjonalne nagłośnienie każdej sali konferencyjnej,możliwość wykonywania połączeń konferencyjnych i prywatnych rozmów telefonicznych, a także zaplecze sprzętowe w postaci tablic, projektorów, ekranów i mikrofonów bezprzewodowych to tylko niektóre z udogodnień, jakie oferuje Hotel Jasek. Wszyscy goście mają zapewniony tu także dostęp do hotelowej restauracji i baru, a same firmy mogą zabukować noclegi dla wszystkich pracowników, w pokojach przystosowanych do obsługi gości biznesowych. Organizujesz spotkanie firmowe? Sprawdź, co może zaoferować hotel konferencyjny we Wrocławiu.

 

 

ZAREZERWUJ KONFERENCJĘ JUŻ TERAZ!