wesele w Hotelu Jasek

Ślub to najważniejszy i najbardziej wyczekiwany dzień w życiu, tym bardziej warto, by jego oprawa była dopracowana w najmniejszym szczególe. Sala weselna i odpowiednia lokalizacja spędza sen z powiek wielu Młodych Par. Wybierz miejsce, które łączy w sobie praktyczność i elegancję, które będziecie ze wzruszeniem wspominać przez całe życie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy organizację przyjęcia w naszym hotelu. Jesteśmy profesjonalistami, którzy od lat podejmują się organizacji i obsługi wesel, a także ślubów plenerowych. Nie tylko oferujemy wyjątkowe miejsce, ale też pełne wsparcie na wszystkich etapach organizacji, od dekoracji kwiatów, przez oprawę muzyczną, po fotografa. Z przyjemnością staniemy się Partnerem w tym szczególnym dniu. Hotel Jasek Premium to wyjątkowe miejsce, dla wyjątkowych ludzi.

Ślub w plenerze – spełniamy marzenia

Ślub w plenerze to coraz bardziej popularny zwyczaj zawierania związku małżeńskiego. Chociaż nieśmiało przyszedł do nas z Zachodu, to na dobre rozgościł się w nasze tradycji. Podążamy za tym, co nowoczesne i romantyczne, dlatego oferujemy organizację uroczystości w naszym ogrodzie lub na tarasie na wypadek deszczowej aury. Projektujemy i tworzymy wyjątkowe miejsce, w którym powiecie TAK. Aranżacja miejsca, szytego pod Wasze marzenia to dla nas przyjemność i wyzwanie, które zrealizujemy z największą precyzją i zaangażowaniem. Zależy nam, by zachwycić Was i przybyłych Gości, którzy długo będą wspominać oryginalne i niepowtarzalne miejsca zawarcia związku małżeńskiego.

Pysza kuchnia i doskonała organizacja

Pyszna kuchnia to najważniejszy punkt wesela. O wyjątkowe biesiadowanie do białego rana zadba Szef Kuchni naszej cenionej restauracji, przygotowując najwyższej jakości znakomitości. Realizujemy Wasze zamówienia, jak również sami proponujemy menu, które sprosta najbardziej wymagającym gustom. Nasza pomoc, jednak nie kończy się tylko na oprawie kulinarnej wesela. Z przyjemnością będziemy Waszym wsparciem przy wyborze oprawy muzycznej, fotograficznej, jak i części artystycznej. Zobowiązujemy się również do aranżacji dekoracji kwiatowych. Do Waszej dyspozycji oddajemy pięknie zaaranżowane pomieszczenia. Różnorodność stylów, dekoracji i barw zamknęliśmy w Sali Kryształowej, Sali Pałacowej, Sali Brylantowej. restauracja w hotelu JasekIch przestronność pozwala nam na organizację wesel liczących 80, 150, a nawet 250 Gości. Ponadczasowa dekoracja doskonale wpisuje się w przyjęcia o każdej porze roku. Dla Par, które wybiorą nasz hotel jako miejsce organizacji wyjątkowego dnia, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pakietów weselnych. Szczególnie zapraszamy w najbardziej nietypowe pory roku: jesień i zimę. Razem z Wami odczarujemy ten czas, organizując wesele niczym z krainy baśni. Z zaangażowaniem wesprzemy organizację  przyjęcia w tradycyjnym polskim stylu, jak i z elementami egzotyki.

Odpoczynek dla Pary Młodej i Gości weselnych

Organizacja przyjęcia na naszej sali weselnej ma jeszcze jedną, dodatkową wartość. Zaplecze hotelowe to nieocenione wsparcie przy organizacji miejsca noclegowego zarówno dla Was, jak i Waszych Gości. Szeroka oferta pozwoli na zakwaterowanie wszystkich weselników i sprzyja ponadto kontynuacji zabawy na poprawinach. Dzień zaślubin to chwila, która zasługuje na wyjątkowy luksus i dopracowanie w najmniejszym szczególe. Skupienie organizacji zabawy i noclegu w jednym miejscu to wygoda i bezpieczeństwo, którą docenicie Wy, jak i przybyli Goście. Tę wygodę szczególnie dedykujemy Parom, których biesiadnicy przybędą z różnych części Polski. Organizacja wesela i noclegu w jednym miejscu tym bardziej sprzyja wypoczynkowi przed jak i po zabawie.

Zarezerwuj salę już teraz!