Profesjonalne konferencje i szkolenia firmowe powinny być organizowane w miejscach które nie tylko są w stanie zaoferować odpowiedniej wielkości przestrzeń, ale też zaplecze sprzętowe spełniające najwyższe standardy i wymagania. Dziś coraz częściej to nie centra konferencyjne, ale przygotowane do obsługi tego typu wydarzeń hotele padają wyborem organizatorów szkoleń.

Hotel Jasek Premium *** Wrocław to miejsce, w którym każda konferencja nabiera profesjonalnego, biznesowego charakteru. Co oferuje hotel i dlaczego warto organizować szkolenia w tego typu miejscach?

Konferencje i szkolenia w nowoczesnym wydaniu

Tradycyjne miejsca do organizacji szkoleń – biura, sale wykładowe uniwersytetów czy nawet centra konferencyjne wydają się być często dość oklepanym i prostym pomysłem, który w żaden sposób nie oddziałuje na samych uczestników szkolenia. Warto zauważyć, że każda konferencja czy szkolenie powinny być doskonałe nie tylko pod względem merytorycznym – aby pracownicy Twojej firmy coś z nich wynieśli, warto by samo uczestnictwo w szkoleniu było dla nich atrakcyjne i motywujące. To właśnie pod tym kątem rozwija swoją ofertę wrocławski Hotel Jasek Premium ***, który sukcesywnie rozbudowuje i udoskonala swoje sale konferencyjno-bankietowe pod kątem jak najlepszej i najbardziej nowoczesnej obsługi klientów biznesowych.

Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje możliwość organizacji wszelkiego rodzaju konferencji we Wrocławiu, oddając do dyspozycji gości specjalnie przygotowane sale konferencyjne zdolne pomieścić od 35 do nawet 400 uczestników. Każda z sal oferuje bezpośredni, bezprzewodowy dostęp do Internetu, profesjonalne nagłośnienie, możliwość prowadzenia połączeń konferencyjnych, tablice, projektory i ekrany do prezentacji, a także mikrofony bezprzewodowe do skutecznej komunikacji z całą salą gości, bez względu na ich ilość. Pojedyncze sale są połączone również pomiędzy sobą, dzięki czemu nie ma tu przeszkód organizacyjnych dla większych spotkań firmowych.

Oferta organizacji konferencji i szkoleń w Hotelu Jasek Premium ***

Organizacja kilkudniowych szkoleń dla firm to konieczność znalezienia nie tylko odpowiednio dużej i przygotowanej sprzętowo sali szkoleniowej, ale też noclegu, posiłków czy dodatkowych atrakcji dla uczestników szkolenia. Dziś to właśnie delegacje wyjazdowe, nawet do dużych miast, są dla pracowników zachętą do uczestnictwa w szkoleniach i w pewien sposób nagrodą za dobre wyniki w pracy. Jasek Premium Hotel Wrocław przygotował kompleksową ofertę organizacji szkoleń we Wrocławiu dostosowaną do potrzeb zarówno małych, średnich jak i dużych firm. Oprócz dostępu do profesjonalnie przygotowanych obiektów konferencyjnych goście mają tu możliwość skorzystania z bufetu zorganizowanego w obrębie sal szkoleniowych bądź restauracji Brylantowej serwującej doskonałe menu polskiej kuchni. Dla uczestników szkoleń przewidziana jest także możliwość zakwaterowania w eleganckich pokojach hotelowych z pełnym wyposażeniem pozwalającym zarówno na komfortowy odpoczynek, jak i pracę z dala od zgiełku.

 

Jedną z obaw, jakie wielu organizatorów szkoleń zdaje się podzielać podczas wyboru hotelu jest brak prywatności – Hotel Jasek we Wrocławiu gwarantuje nie tylko pełen profesjonalizm podczas obsługi szkolenia, ale i całkowitą prywatność z możliwością rezerwacji kilku sal szkoleniowych na wyłączność. Sale zostały wygłuszone tak, by nie docierały do nich głosy z zewnątrz, a same konferencje mogły odbywać się w całkowitym spokoju i skupieniu. Często nawet centra szkoleniowe nie są w stanie zapewnić gościom takich warunków.

Organizacja szkoleń i konferencji w hotelu – dlaczego warto?

Decydując się na miejsce organizacji szkolenia poza firmą warto zastanowić się nie tylko nad przygotowaniem technicznym samej przestrzeni konferencyjnej, ale też kwestiami takimi jak catering, noclegi czy dodatkowe atrakcje motywujące uczestników szkolenia do przyjazdu. Wrocław to bez wątpienia idealna lokalizacja zarówno ze względu na mocno rozwiniętą stronę biznesową miasta, jak i szereg atrakcji których nie sposób zwiedzić nawet podczas tygodniowego pobytu.

„Hotel Jasek Wrocław może pochwalić się najbardziej dogodną lokalizacją łączącą ścisłe centrum miasta z drogą wylotową na Poznań i Warszawę. W kwestii kompleksowej obsługi szkoleń i konferencji oraz ich gości, hotel wydaje się być obecnie najlepszym i zdecydowanie najbardziej nowoczesnym rozwiązaniem.”

4.8/5 - (13 votes)