Sylwester jest tym dniem, który wprowadza nas w Nowy Rok i chcemy go spędzić z drugą połówką lub najbliższymi. Warto wykorzystać okazję i wybrać optymalną dla nas opcję na dobrą zabawę, która będzie miłym wspomnieniem.

Jak spędzić sylwestra, aby był wyjątkowy?

Ubiegłoroczny Sylwester w większości przypadków był świętowany w domowym zaciszu, dlatego tegoroczne pożegnanie starego roku warto  celebrować hucznie. Noc z 31 grudnia na 1 stycznia większości osób kojarzy się z czasem spędzonym na dobrej i szampańskiej zabawie do samego rana. Warto przejrzeć dostępne oferty i wybrać tą, która jest najbardziej odpowiednia.

W tym roku Sylwester przypada w piątek, jest to doskonała okazja do zorganizowania wspólnego wyjazdu na trzy dni, zarówno we dwoje, jak i z przyjaciółmi. Dobrym pomysłem może okazać się świętowanie w dużym mieście połączone ze zwiedzaniem i korzystaniem z atrakcji turystycznych. Jednym z takich metropolii jest Wrocław. Posiada on liczne propozycje nie tylko na świętowanie sylwestra, ale również miłe spędzenie wolnego czasu. To zjawiskowe miasto z bogatą ofertą turystyczną. Uchodzi za jedno z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w okresie świąteczno-noworocznym. Hotele oferują szereg ciekawych możliwości spędzenia tego wyjątkowego dnia.

Niewątpliwie do takich miejsc należy Jasek Premium Hotel Wrocław, który przygotował wieczór pełen atrakcji. To impreza zorganizowana na najwyższym poziomie z ponadczasowymi i nowoczesnymi hitami, które wprawią wszystkich we wspaniałą, taneczną atmosferę do białego rana. Dużą zaletą przyjęcia będzie również smaczne i wykwintne jedzenie przygotowywane przez Szefa Kuchni, który serwuje dana kuchni polskiej w nowoczesnym i niepowtarzalnym wydaniu.

Co więcej, na gości czekają także zimne przekąski oraz desery w formie bufetu. Można więc liczyć na prawdziwą poezję smaków, a także skosztowanie nowych pyszności. Dodatkowym atutem jest bogata karta alkoholi, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający koneser znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Każda z trzech sal jest starannie i bogato zdobiona, co sprzyja dobrej atmosferze wspaniałej zabawy. Hotel Jasek Premium słynie z organizacji jednego z najlepszych balów sylwestrowych we Wrocławiu. Posiada również możliwość rezerwacji noclegu, dzięki czemu można planować szalony weekend w tym pięknym mieście.

Sprawdź naszą propozycję na Sylwester 2021 we Wrocławiu

Jak jeszcze można spędzić ostatnią noc w roku?

W Sylwestra można również zorganizować wspólny wyjazd np. w góry. To doskonała okazja do romantycznego wyjazdu we dwoje lub świetna opcja do spędzenia wspólnego czasu ze znajomymi. Należy jednak pamiętać, że to oblegane kurorty i taką wycieczkę trzeba zarezerwować dużo wcześniej. O tej porze roku klimat górski jest niezwykły. Ośnieżone stoki i drzewa prezentują się bajecznie. To raj dla osób uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu, a ujemna temperatura nie jest im straszna. W noc sylwestrową można w spokoju zaszyć się w górskiej chacie z lampką wina i usiąść przy kominku. Dodatkowo organizowane są liczne atrakcje np. wspólne kuligi czy ogniska.

Dla osób, które lubią ciepłe klimaty i dysponują dużym budżetem, dobrym pomysłem może okazać się wyjazd do ciepłych krajów. Można wybrać się w egzotyczną i niezapomnianą podróż np. do Tunezji czy na Malediwy. To piękne rejony z cudownym krajobrazem oferujące szereg atrakcji sylwestrowych.

Nowy rok można także przywitać w miejscach, które na co dzień nie kojarzą się z imprezą sylwestrową. Kina dysponują bogatą ofertą, często organizując pokazy premierowe i przedpremierowe. Maraton filmowy to dobry pomysł dla osób dysponujących niewielkim budżetem, za to lubiącym dobry film. Podobnym pomysłem będzie spędzenie tej nocy w teatrze. Muzea również mają swoją ofertę kulturalną na pożegnanie starego roku. Dodatkowo nietypowymi miejscami na spędzenie nocy sylwestrowej mogą być:

  • kopalnia soli,
  • jaskinia,
  • zabawa taneczna w tramwaju,
  • rejs statkiem lub promem.

Planując spędzenie Sylwestra, warto wspólnie zastanowić się, na co my i nasza druga połówka mamy ochotę. Snując wspólne plany, dobrze jest rozważyć, z kim chcemy spędzić ten wyjątkowy dzień i w jakim klimacie. Warto postawić na obrobione szaleństwa. W końcu kończymy stary, a zaczynamy nowy rok.

Zagłosuj!