Chrzciny, przyjęcia urodzinowe, czy rodzinne spotkania rocznicowe mogą sprawiać wielu niemały problem organizacyjny, szczególnie gdy w grę wchodzi zaproszenie większej liczby gości. Zmieszczenie wszystkich przy jednym, domowym stole to już spore wyzwanie, nie tylko w mniejszych mieszkaniach, ale i domkach jednorodzinnych. Prawdziwe kłopoty pojawiają się jednak dopiero przy konieczności podania wszystkim posiłków, przygotowania deserów, obsługi gości, a przy tym samodzielnego uczestniczenia w wydarzeniu. Jak nie zaliczyć wpadki i zorganizować najlepsze imprezy okolicznościowe? Wybierz Hotel Jasek we Wrocławiu.

Przyjęcia okolicznościowe we Wrocławiu – gdzie zorganizować imprezę rodzinną?

Decydując się na wynajem lokalu do organizacji imprezy okolicznościowej, warto odpowiednio wcześniej przemyśleć kwestię liczby gości, oczekiwanego menu, oprawy muzycznej czy charakteru wydarzenia i upewnić się, że wybrane lokale w okolicy mogą zaoferować oczekiwaną obsługę. Restauracje mogą być w końcu dobrym rozwiązaniem na mniejsze imprezy, jednak w wielu przypadkach przegrywają na polu zapewnienia prywatności czy dodatkowych atrakcji dla gości. Alternatywą dla nich stają się więc coraz częściej hotele, które oferują kompleksową obsługę, mogą zapewnić nocleg dla gości i posiadają dedykowane na takie okazje sale, w których impreza będzie mogła odbywać się bez dodatkowej publiczności w postaci innych gości hotelu.

Imprezy okolicznościowe we Wrocławiu – na co zwrócić uwagę wybierając lokal?

Wynajmując salę na organizowaną imprezę okolicznościową, należy zdawać sobie sprawę, że nie wszystkie kwestie organizacyjne będą spoczywały na barkach lokalu. Mniejsze lokale nie są w stanie często zapewnić gościom nic poza dobrym menu, co np. w ramach przyjęcia urodzinowego dla dzieci może okazać się niewystarczające. Podczas wyboru trzeba więc zwrócić uwagę na oferowaną przez lokal obsługę, proponowane menu i możliwość ewentualnych modyfikacji dań, opcję wynajęcia dodatkowej opieki nad dziećmi czy nawet możliwości aranżacji wnętrza z okazji organizowanego przyjęcia. W niektórych miejscach niemożliwe jest nawet umieszczenie na sali kolorowych balonów czy bannerów. Hotele dają na tym polu sporą swobodę organizacyjną.

Czego można spodziewać się po imprezie okolicznościowej w hotelu? Niezależnie od okazji, organizatorzy zawsze zapewnią tu kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, menu przygotowane z myślą o gościach, z możliwością samodzielnej aranżacji niektórych dań, wysoki standard wnętrz, pokoi noclegowych, restauracji i obsługi, a także gotowość podjęcia się organizacji nie tylko typowych urodzin czy imprez przy stole, ale też komunii, andrzejek, a nawet wesel, z całą masą dodatkowych atrakcji. W hotelu nie brakuje też zwykle dostępu do opieki nad dziećmi, dedykowanego kącika zabaw, czy specjalnego menu przygotowanego specjalnie dla najmłodszych. Uczestnicy wydarzenia, a więc nie tylko zaproszeni goście ale i organizatorzy mogą więc zwyczajnie cieszyć się swoim towarzystwem i nie martwić o pełną obsługę wszystkich zaproszonych.

hotel jasek premium

Hotel Jasek Wrocław – imprezy okolicznościowe na każdą okazję

Impreza okolicznościowa w hotelu? Choć coraz większe grono hotelarzy włącza taką opcję do swojej oferty, nie każdy hotel jest przygotowany na każde wyzwanie związane z organizacją różnego rodzaju wydarzeń dla rodzin i bliskich. W Hotelu Jasek Wrocław o profesjonalizm i pełną gotowość do obsługi imprezy nie trzeba się jednak obawiać – wieloletnie doświadczenie pracowników, kelnerów i samych właścicieli hotelu sprawia, że każda impreza ma tu szczególną moc. Rekomendacje, jakie wystawiają im kolejni klienci są na to najlepszym dowodem. Na co jednak faktycznie można liczyć w Hotelu Jasek?

Przyjęcia rodzinne, święta, urodziny, sylwester – w hotelowej ofercie pojawiają się zarówno imprezy organizowane na życzenie klientów, jak i doroczne wydarzenia biletowane, na których miejsce warto zarezerwować sobie odpowiednio wcześniej. Do dyspozycji gości pozostają tu piękne sale bankietowe ustrojone zgodnie z charakterem wydarzenia, a więc dostosowane zarówno do przyjęć urodzinowych, wieczorów panieńskich czy wesel, jak i eleganckich bankietów, obiadów rocznicowych czy imprez pożegnalnych. W menu hotelowej restauracji pojawiają się przede wszystkim dania polskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu, przygotowywane przez lokalnego szefa kuchni na świeżo, w trakcie przyjęcia – jeśli któryś z gości potrzebuje zrezygnować z jakiegoś dania czy składnika, przygotowanie dla niego spersonalizowanego obiadu nie będzie stanowiło większego problemu.

Organizacja domowej imprezy okolicznościowej może przerosnąć najśmielsze oczekiwania nawet najlepszych gospodarzy. Zaproszenie gości do hotelu zrobi jednak na wszystkich dobre wrażenie, a przy tym da gospodarzowi szansę na pełną radość ze zorganizowanego przyjęcia. Komfort i dobra zabawa są w końcu najważniejszym elementem udanej imprezy.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH!