Hotel Jasek Premium *** we Wrocławiu to miejsce, do którego przybywają goście poszukujący wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku centrum Wrocławia. To tu, przy starej drodze krajowej nr 5 i jednej z ważniejszych dróg wylotowych z miasta państwo Mariola i Andrzej Jasek postanowili 20 lat temu stworzyć miejsce przyjazne nie tylko klientom biznesowym odwiedzającym Wrocław w interesach, ale także rodzinom, organizatorom imprez okolicznościowych i wszelkiego rodzaju konferencjom firmowym. Hotel Jasek Premium *** kryje w sobie 20 lat bogatej historii. Co wydarzyło się na przestrzeni lat i jak udało się właścicielom hotelu dotrzeć do statusu, którym dziś cieszy się to miejsce?

Rok 2000 – początek historii nowego hotelu na mapie Wrocławia

Wybór lokalizacji na nowy hotel we Wrocławiu – mieście, które każdego roku przyciąga do siebie setki tysięcy turystów z całego świata – zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych. Droga krajowa nr 5, która w czasach powstawania Hotelu Jasek była wciąż jedną z głównych wylotowych tras z centrum miasta wydawała się być wówczas strzałem w dziesiątkę. To właśnie tu, w otoczeniu zieleni, ale też z dobrym połączeniem zarówno z centrum miasta, jak i drogami prowadzącymi do Poznania czy Warszawy goście mieli zaznać spokoju w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Na początku hotel oferował jedynie kilka przytulnych pokoi i sale restauracyjne, w których nigdy nie brakowało dań dobrej, tradycyjnej, ale i nowoczesnej kuchni polskiej.

Pomysł hotelu poza miastem został dobrze przyjęty przez gości, którzy z roku na rok coraz chętniej wracali tu przy każdych kolejnych odwiedzinach Wrocławia. Co więcej, do hotelowej restauracji zaczęli przybywać także sami mieszkańcy miasta, którzy poszukiwali nowych smaków i byli ciekawi tego, co ma do zaoferowania tutejsza restauracja. Dla właścicieli Hotelu Jasek szybko stało się jasne, że rozbudowa i podniesienie standardów są kolejnym logicznym krokiem na ich drodze do sukcesu. I tak też rozpoczęły się prace renowacyjne, które potrwały aż do roku 2009.

Rok 2009 – renowacja, aranżacja i zupełnie nowe oblicze Hotelu Jasek Premium ***

Kilka przytulnych pokojów i sal restauracyjnych to za mało, by móc nazywać się hotelem klasy premium, dlatego też w hotelu Jasek pieczołowicie pracowano nad renowacjami mającymi na celu znacząco powiększyć powierzchnię i ofertę obiektu. W dość naturalnym tempie zaczęły pojawiać się tu kolejne udoskonalenia w pokojach podnoszące ich klasę do trzech gwiazdek, dzięki którym nawet pierwsze pokoje mogły dorównać nowo powstającym pokojom i apartamentom w rozbudowywanej części hotelu. Na przestrzeni 9 lat wnętrza pokoi zostały całkowicie odświeżone i urządzone w nowoczesnym, klasycznym stylu, podobnie jak hotelowe korytarze, wnętrza restauracji czy sama elewacja, która dziś przykuwa uwagę swoją prostotą i klasą.

W miarę powiększania rozmiarów hotelu i intensywnej promocji, która przyciągała coraz to nowych gości jasne stało się, że lokalizacja w jakiej został wybudowany doskonale odpowiada potrzebom klientów biznesowych. Aby spełnić ich wszystkie oczekiwania, hotel został wzbogacony o trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne, w których goście mogli z powodzeniem organizować imprezy firmowe, bankiety, spotkania służbowe oraz wszelkie wydarzenia wymagające dostępu do pełnego nagłośnienia, sprzętu audio i sprawnego łącza internetowego. Hotel powiększył się też o dwie sale balowe, które łącznie z Salą Kryształową restauracji przy hotelu Jasek dają szansę organizowania wesel, komunii, sylwestrów, imprez urodzinowych i wielu innych wydarzeń. Pieczołowicie dopieszczane szczegóły architektoniczne sprawiły, iż wnętrza hotelu postrzegane są z zachwytem i uznaniem wśród odwiedzających go osób, a poziom, jaki osiągnięto w 2009 roku po zakończeniu wszystkich prac renowacyjnych utrzymuje się w Hotelu Jasek do dziś.

Rok 2019 – hotel Jasek wśród najlepszych obiektów w mieście

Hotel Jasek Premium sąsiaduje obecnie z jednym z najpiękniejszych kompleksów pól golfowych w Polsce, a niespełna 5 min jazdy samochodem dzieli go od nowo otwartego Stadionu Miejskiego. Tak atrakcyjna lokalizacja z łatwością wynosi Hotel Jasek do statusu jednego z najlepszych obiektów hotelowo-konferencyjnych w mieście, pozwalając by ten dopasowywał się do potrzeb zarówno dużych klientów biznesowych, jak i organizatorów studniówek, wesel i licznych imprez okolicznościowych wymagających pięknych wnętrz, dużej przestrzeni do zabawy i smacznego cateringu przygotowanego przez utalentowanego szefa kuchni.

Hotel Jasek Premium *** to prawdziwa perła na hotelarskiej mapie Wrocławia. Choć nie został zbudowany w centrum miasta, jego bogata historia i droga do wysokiego poziomu jakości obsługi z pewnością pozwalają konkurować mu z najlepszymi.

4.9/5 - (15 votes)