Wyśmienita kuchnia serwująca różnorodne potrawy, które zadowolą każdego gościa, również dzieci oraz profesjonalna, pełna życzliwości obsługa w estetycznie, z subtelną elegancją urządzonych wnętrzach są cechami dobrej restauracji rodzinnej. Różnorodność serwowanych dań, prezentujących wyjątkowe walory smakowe powoduje, że goście powracają do tego miejsca zadowoleni z poziomu świadczonych usług. Sercem każdej restauracji jest jednak kuchnia, a umiejętności gastronomiczne kucharzy są źródłem sukcesu restauracji. Goście, konsumując przepyszne dania, obsługiwani przez profesjonalnych kelnerów, zawsze będą wracać, doceniając fachowość obsługi gastronomicznej i kelnerskiej. W dobrej restauracji rodzinnej każda rodzina powinna mieć możliwość zorganizowania różnych uroczystości, od chrzcin, bierzmowania, urodzin, imienin, poprzez śluby i rocznice, aż po stypy. W takim miejscu można godnie uczcić każdą rodzinną okazję. Jeśli dodatkowo obsługa zorganizuje je z wyjątkową oprawą, dbając o każdy szczegóły, to spełni oczekiwania każdego klienta, nawet najbardziej wymagającego.

Smaki polskiej kuchni w Restauracji Kryształowej w hotelu Jasek Premium we Wrocławiu

Najwyższa jakość potraw przygotowanych z niezwykłą starannością, ze świeżych polskich produktów, dopasowanych do zmieniających się pór roku, to gwarancja uzyskania satysfakcji i zadowolenia rodziny po spożyciu takiego posiłku w Restauracji Kryształowej w hotelu Jasek Premium we Wrocławiu. To wyjątkowe miejsce dla rodziny. Potrawy przygotowane według tradycyjnych polskich receptur spełnią oczekiwania wszystkich jej członków, nawet tych najmłodszych, gdyż kucharze, dla zaspokojenia upodobań smakowych dzieci, opracowali specjalne menu dla maluchów i serwują specjalne dania dla najmłodszych. Zapach świeżego pieczywa i ziemniaków posypanych świeżym koperkiem to jest to, co my Polacy lubimy najbardziej. Tradycyjna polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu zadowoli każdego z nas. Menu składające się z makaronów, owoców morza, tradycyjnych dań mięsnych, takich jak: poliki wołowe w sosie własnym, czy steki z polędwicy zaspokoją nawet najbardziej wymagających gości. Restauracja stawia przede wszystkim na jakość i świeżość produktów, bo bez tego nie ma przepysznych potraw. Podstawą świeżości produktów jest ich sezonowość. Najlepsze z nich w danej porze roku są gwarancją uzyskania pełni smaków.

Zarezerwuj stolik w naszej restauracji!

Restauracja przyjazna dzieciom

Rodziców i same dzieci zadowoli nie tylko specjalne menu dla maluchów, ale także wiele udogodnień, które pozwolą komfortowo i przyjemnie spędzić czas. Restauracja została wyposażona w pokój dla matki z dzieckiem, w którym mogą one nakarmić i przewinąć swoje maluchy. Wyposażenie restauracji w krzesła dla dzieci ułatwi ich nakarmienie i delektowanie się posiłkiem przez samych rodziców, których maluchy, siedząc w pozycji wygodnej na wysokim krześle, mogą same lub przy niewielkiej pomocy spożyć danie. Pozwoli to uniknąć rodzicom wysłuchiwania narzekań swoich pociech, które przy posiłkach często się nudzą. Starsze dzieci usatysfakcjonuje plac zabaw wyposażony w zabawki i kolorowanki. Dzięki temu dorośli członkowie rodziny będą mogli swobodnie porozmawiać, delektując się przepysznymi potrawami.

Dla zadowolenia wszystkich gości szef kuchni opracowuje dodatkowe menu, również według restrykcyjnych diet, na przykład bezglutenowych, bez laktozy, czy wegetariańskich, co zostało zaznaczone specjalnym symbolem w menu dla łatwego znalezienia ich w karcie. Obiad całej rodziny w restauracji „Kryształowej” to dobre rozwiązanie na spożycie pysznego posiłku, w miłej atmosferze i eleganckiej i gustownej scenerii.

Imprezy rodzinne

Możliwość zorganizowania imprezy rodzinnej jest atutem restauracji. Dzięki odpowiednio przygotowanym salom chrzciny, komunia, wesele lub pożegnanie, czy inne rocznice godne świętowania będą niezapomnianym czasem dla rodziny, który pozostanie w pamięci na wiele lat. A wszystko w pięknej scenerii sal bankietowych, zapewniających prywatność niezwykle istotną w przypadku uroczystości rodzinnych i przy menu dopasowanym do charakteru imprezy.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Restauracja Kryształowa w hotelu Jasek Premium we Wrocławiu
gwarantuje zorganizowanie uroczystości rodzinnej w profesjonalny sposób i na najwyższym poziomie.