Imprezy integracyjne dla firm to doskonała okazja, by zapoznać ze sobą współpracowników i zbudować pozytywne relacje z ludźmi, których współpraca odzwierciedla bezpośrednio wyniki całej firmy. Zarówno małe, jak i większe oddziały coraz częściej wykorzystują wyjazdy w delegację nie tylko na załatwianie ważniejszych spraw biznesowych, organizację konferencji, szkoleń czy podsumowanie roku, ale też właśnie na wspólną rozrywkę w gronie osób, które na co dzień kojarzymy wyłącznie z życiem zawodowym. Nie trzeba jednak od razu wyjeżdżać na drugi koniec Polski, ryzykując że połowa ekipy wycofa się z imprezy w ostatniej chwili. Jak zorganizować dobrą imprezę integracyjną dla firmy we Wrocławiu?

Imprezy integracyjne Wrocław – ciekawe propozycje na integrację w mieście

Pomysłów na ciekawe, tematyczne imprezy integracyjne nad morzem, w górach czy nad jeziorem można znaleźć w Internecie na pęczki, jednak niewiele firm zauważa, że niezwykle ciekawe i atrakcyjne dla pracowników imprezy integracyjne można zorganizować także w rodzimym Wrocławiu. Mnogość lokali oferujących różnorodne formy rozrywki, począwszy od escape roomów, przez sale sportowe, po pola golfowe, paint ball i zajęcia w terenie z pewnością okażą się atrakcyjną odmianą od standardowej konferencji czy spotkania biurowego. Co ważne, nie trzeba podróżować daleko, by dostać się do wybranych lokalizacji – dzięki dobrym połączeniom drogowym i komunikacji miejskiej, dotarcie z hotelu w kolejne punkty imprezy nie powinno nikomu sprawić większego problemu.

impreza firmowa we wrocławiu

Niezapomniane i wyjątkowe imprezy firmowe. Skorzystaj z oferty naszego hotelu!

Jak wybrać lokalizację imprezy firmowej?

Firmowa impreza integracyjna nie musi być nudna, ale warunkiem tego jest znalezienie odpowiedniego lokalu. Jako że w wielu przypadkach pojawiają się na tego typu spotkaniach osoby spoza Wrocławia, a sama impreza ma być potraktowana jako firmowa delegacja, warto pomyśleć o wynajęciu sali w jednym z hoteli biznesowych w mieście, łącząc noclegową funkcjonalność hotelu z możliwościami jakie oferuje w zakresie organizacji imprez firmowych. Te ostatnie poprawiły się w ostatnich latach znacząco – organizatorzy imprez firmowych nie muszą robić zwykle nic poza zabukowaniem miejsca w hotelu, resztą zajmuje się już obsługa lokalu.

Przygotowując firmową imprezę integracyjną warto rozejrzeć się za profesjonalnym ośrodkiem konferencyjno-szkoleniowym, który umożliwi skorzystanie z lokalnych atrakcji, ale jednocześnie da przestrzeń do zorganizowania różnorodnych warsztatów i ciekawych zajęć integracyjnych dla pracowników. Impreza taka może być połączona z bardziej formalną konferencją, bez konieczności rezerwowania kilku miejsc jednocześnie. Hotele biznesowe są tego najlepszym przykładem – nocleg, sale konferencyjne i dodatkowe atrakcje w jednym.

Imprezy integracyjne dla firm we Wrocławiu – oferta hotelu Jasek

imprezy integracyjne dla firm wrocław

Pyszne i zdrowe jedzenie przygotowane w naszej restauracji.

Jasek Premium Hotel Wrocław to jedno z ciekawszych miejsc na mapie Wrocławia oferujących tak rozbudowaną i przemyślaną w każdym detalu propozycję organizacji imprez i bankietów firmowych. Jako hotel biznesowy, cały obiekt został przygotowany z myślą o obsłudze różnego rodzaju spotkań. Od tradycyjnych konferencji i wykładów, przez szkolenia i bankiety, po w pełni rozbudowane i angażujące imprezy integracyjne, kompleksowa obsługa ze strony doświadczonego personelu plasuje Jasek na wysokiej pozycji w rankingu miejsc przyjaznych firmom we Wrocławiu.

Co może zaoferować Twojej firmie hotel Jasek Premium? W ramach organizacji imprez integracyjnych dla firm we Wrocławiu, główną zaletą hotelu są tu w pełni wyposażone sale konferencyjno-bankietowe mogące pomieścić do 250 osób. Najwyższej jakości zaplecze techniczne pozwala na przygotowanie różnego rodzaju prywatnych spotkań biznesowych i konferencji bez większych ograniczeń, a przy tym nie daje wrażenia pobytu w tradycyjnym biurze, podkreślając wyjazdowy charakter spotkania firmowego. Do dyspozycji gości są tu także trzy sale balowe, w których może odbyć się każdego rodzaju impreza integracyjna, bazująca nie tylko na doskonałym menu miejscowej restauracji i rozbudowanej karcie alkoholi dostępnej w hotelowym barze, ale także na całym szeregu atrakcji wliczonych w koszt pobytu w hotelu. Dzięki współpracy z licznymi partnerami, dla firm korzystających z organizacji imprezy integracyjnej we Wrocławiu, hotel Jasek Premium może przygotować m.in. paintball, grę w golfa, a nawet przeloty samolotem po okolicy. Na terenie hotelu znajdują się także sauna, stół do tenisa, oraz piłkarzyki.

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne dla firmy?

Każda firma, niezależnie od rozmiaru, branży czy stosunków pomiędzy pracownikami może znacząco skorzystać na promowaniu nawiązywania lepszych relacji z współpracownikami. Osoby, które pozornie łączy tylko miejsce pracy mogą w rzeczywistości odkryć wiele łączących je zainteresowań czy cech charakteru, które w późniejszym czasie mogą okazać się przydatne także w biurze.