Organizacja wesela wiąże się z dużym stresem i licznymi problemami, z jakimi musi się zmagać młoda para. Obecna sytuacja pandemiczna niczego nie ułatwia, a wiele par pragnących wziąć ślub nie wie, czy będą mieli taką możliwość. Właściciele miejsc, w których organizowane są przyjęcia weselne wychodzą jednak naprzeciw, proponując rezerwację terminu na kolejne miesiące, z możliwością jego przełożenia w przypadku przedłużenia zakazu.

Pandemia koronowirusa a organizacja wesel

Obecna sytuacja jest niepewna w przypadku organizacji takich wydarzeń jak wesela. W przeciągu roku możliwości organizacji tego typu wydarzeń były już kilkukrotnie zmieniane, co spowodowało nie tylko konieczność przekładania terminów, ale również całkowitego odwoływania wydarzenia. Z pewnością przełożyło się to nie tylko na frustrację młodych par, które liczyły, że w 2020 wezmą ślub, ale również całej branży weselnej. Niepewność będzie dominowała również w 2021 roku, a konieczność obserwowania całej sytuacji stanie się normą dla wielu młodych par i ich gości weselnych.

Organizacja wesel w 2021 – kiedy?

Trudno jest przewidzieć czy w 2021 będzie można zorganizować wesele na kilkadziesiąt czy nawet kilkaset osób. Sytuacja pandemiczna zmienia się z tygodnia na tydzień, ale wiele par podejmuje też decyzję o podjęciu ryzyka. Branża weselna wychodzi takim parom naprzeciw i proponuje organizację przyjęcia weselnego z możliwością przeniesienia go na inny, odległy i bezpieczny termin.

Planowanie ślubu i wesela jest trudne w 2021, ale wiele par podejmuje się tego zadania z nadzieją, że uda im się zorganizować przyjęcie w tym roku. Z racji tego, że dzień własnego ślubu jest dla wielu młodych par dniem wyjątkowym, warto przemyśleć wszystkie kwestie i mimo wszystko podjąć ryzyko. Wiele sal weselnych, które do tej pory udostępniały miejsce na organizację wesela, wychodzi z ciekawą propozycją do par.

Aktualnie wciąż można rezerwować terminy na wesele na bieżący rok i nadchodzące lata. Warto jednak wybierać jedynie takie miejsca, gdzie bez problemu będzie można przełożyć termin na inny, w przypadku kolejnego zakazu zgromadzeń i organizację wesel. Wiele osób z branży ślubnej zgadza się na takie rozwiązanie, starając się jak najbardziej dogodzić swoim klientom.

Gdzie zorganizować wesele we Wrocławiu w 2021?

Możliwość rezerwacji terminu wesela na ten rok sprawia, że wiele par decyduje się na podjęcie tego kroku z nadzieją, że ich wyjątkowy dzień faktycznie się odbędzie. Szukając jednak miejsca na organizację przyjęcia warto wybierać takie, gdzie oprócz doskonałej zabawy i smacznego cateringu oferowana jest możliwość zmiany terminu na bardziej dogodny. Dlatego też warto postawić na takie miejsce, które dysponuje dużą ilością sal, aby nie doprowadzić do sytuacji nagromadzenia się przyjęć weselnych przy jednym stole.

Gdzie zatem zorganizować wesele we Wrocławiu w 2021 roku? Doskonałym wyborem będzie Hotel Jasek, gdzie każdy może urządzić własne przyjęcie weselne. Proponujemy młodym parom trzy sale weselne: Pałacową, Kryształową oraz Brylantową, znajdujące się w dogodnej od siebie odległości. W przypadku konieczności przeniesienia wesela na inny termin, goście weselni z każdego przyjęcia nie będą bawić się na jednej sali.

Dodatkowo Hotel Jasek proponuje organizację ślubu w plenerze, co z pewnością zachęci wszystkich miłośników tego typu wydarzeń. Jednocześnie Hotel gwarantuje możliwość przeniesienia terminu wesela w przypadku zakazu zgromadzeń. W tak trudnej sytuacji jak obecna hotel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Par Młodych sprawiając, że ten wyjątkowy dzień z pewnością będzie miłym wspomnieniem.

 

Wesela we Wrocławiu

 

O czym należy pamiętać przy wybieraniu miejsca na wesele w 2021?

Decydując się na organizację wesela w 2021 warto wziąć pod uwagę wszystkie możliwości związane z obecną sytuacją. Szukając odpowiedniego miejsca na przyjęcie weselne koniecznie należy zwrócić uwagę na możliwość przeniesienia terminu wesela na inny, bardziej odległy bądź rezerwację sali na kolejne lata. Warto przy tym zwrócić uwagę na hotele z kilkoma salami weselnymi. Hotel Jasek we Wrocławiu to ogromne możliwości, a trzy sale weselne pozwalają na dogodne przeniesienie terminu przyjęcia. Profesjonalna obsługa z pewnością zadba o komfort każdego w tym wyjątkowym dniu.