WESELA
RODZINNE IMPREZY

Twoje wesele w Jasek Premium Hotel Wrocław ***

Nasza dewiza to solidność, miły i wykwalifikowany personel oraz wspaniała kuchnia.

Wiemy jak wiele trudu wiąże się z organizacją wesela, dlatego chcielibyśmy Państwu pomóc. Z naszym wsparciem będzie z pewnością łatwiej, lepiej, zadbamy o każdy element związany z dekoracją sali, jak i stroną kulinarną. Szef kuchni oraz cała obsługa zapewni Państwu niezapomniane chwile oraz miłą atmosferę. Aby ten dzień był jeszcze bardziej niezapomniany, oferujemy dla Młodej Pary na noc poślubną Apartament dla Nowożeńców. Chcemy, aby Państwo na długo zapamiętali chwile spędzone z nami. 

wesele Wrocław


Proponujemy Państwu
Ślub jak z bajki

Ten jedyny dzień w życiu zapada głęboko w pamięć i serce, po wielu nawet latach budząc gorące emocje i wspomnienia. Jasek Premium Hotel Wrocław *** jest wymarzonym miejscem na tę okoliczność. Wspaniale zaaranżowane wnętrza tworzą baśniowy klimat. 
  
Trzy przestronne i pięknie udekorowane sale balowe, mogące pomieścić (80/130/250 osób), zapewnią Wam komfort wolnej przestrzeni oraz możliwość wykazania się zdolnościami tanecznymi na parkiecie, na którym dla nikogo nie zabraknie miejsca. Wesele to nie tylko zabawa i wspaniała atmosfera, to również doskonałe potrawy przygotowane przez równie doskonałą załogę kuchni. Zaproponujemy Wam nasze wyborne menu weselne lub dostosujemy się do Waszych gustów i wspólnie ustalimy zestaw dań.
Do pełni szczęścia brakuje tylko dobrej oprawy muzycznej. Z tym również sobie poradzimy i w razie potrzeby zaproponujemy nasz zespół muzyczny, który zaspokoi gusta wszystkich pokoleń.
Na życzenie skomponujemy specjalne menu w artystycznej oprawie, przygotujemy dekoracje kwiatowe, doradzimy przy organizacji imprezy, jak również kompleksowo zaplanujemy i zorganizujemy ceremonię weselną po najdrobniejsze szczegóły.
 
W celu uzyskania szczegółowych informacji, serdecznie zapraszamy na spotkanie w Hotelu.
  
Beata Iwanicka-Stachera | tel. +48 600 291 168 | b.iwanicka-stachera@hoteljasek.com.pl
Barbara Krzyżanowska | tel. +48 600 820 042 | b.krzyzanowska@hoteljasek.com.pl

sala bankietowa

Sala pałacowa

To duże pomieszczenie o powierzchni 408 m2, przeznaczone do imprez planowanych na większą liczbę gości. Ta sala bez problemu pomieści ich od 100 do nawet 220! Dlatego jeśli w tym wyjątkowym dniu chcesz być z całą swoją rodziną i wszystkimi znajomymi, a co za tym idzie planujesz większe przyjęcie, Sala Pałacowa nada się idealnie. Będziesz pozytywnie zaskoczony jej wystrojem – stylizowane kolumny, urzekające zasłony i firany, śnieżnobiałe obrusy i w pełni profesjonalna, elegancka zastawa to tylko część wystroju wnętrza tego pomieszczenia. Słowa nigdy nie oddadzą tego tak dobrze jak obraz, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć. 

Sala brylantowa

Sala Brylantowa to ta nieco mniejsza (210m2), bardziej kameralna, ale wcale nie mniej stylowa sala weselna z naszej oferty. Pomieści od 60 do 120 osób, więc idealnie nada się na nieco mniejsze wesela lub inne przyjęcia okolicznościowe, takie jak komunie, chrzciny czy imprezy firmowe. Charakterystycznie przystrojone ściany (między innymi w stylowe lustra), wspaniałe, eleganckie żyrandole oraz zapadające w pamięć wejście (z czerwonym dywanem na schodach) to jej największe znaki rozpoznawcze.

 

restauracja Wrocław
nocleg Wrocław

Restauracja kryształowa

W naszej restauracji jesteśmy w stanie zaserwować dowolne menu (w tym również to specjalne – dla dzieci), ale naszą specjalnością są tradycyjne potrawy kuchni polskiej w nowych, niebanalnych interpretacjach. Na 270m2 powierzchni jesteśmy w stanie pomieścić od 80 do 130 osób, co czyni naszą restaurację kolejną interesującą opcją do organizacji wesela lub jakiejkolwiek innej imprezy okolicznościowej. Wystrój wnętrza, przygotowany z dbałością o wszelkie szczegóły oraz bardzo rozbudowane, różnorodne menu powodują, że nasi goście zapamiętują Restaurację Kryształową na długo i chętnie tu wracają podczas kolejnego pobytu w okolicy.

PROMOCJE

hotel Wrocław

Promocja - 10% w dniach niedziela-czwartek

W przypadku organizacji wesela w dniach od niedzieli do czwarku obowiązuje rabat 10% od ceny podstawowej + niespodzianka od hotelu!

Zimowa promocja weselna!

PROMOCJA ZIMOWA: od stycznia do marca 2017

PAKIET SREBRNY 176 zł
PAKIET ZŁOTY 216 Zł
PAKIET PLATYNOWY 248 zł

Szczegółowe informacje:
Barbara Krzyżanowska
tel. +48 600 820 042
b.krzyzanowska@hoteljasek.com.pl

Beata Iwanicka-Stachera 
tel. +48 600 291 168
b.iwanicka-stachera@hoteljasek.com.pl

Wiosenna promocja weselna!

PROMOCJA WIOSENNA: od kwietnia do maja 2017

PAKIET SREBRNY 187 zł
PAKIET ZŁOTY 230 Zł
PAKIET PLATYNOWY 264 zł

Szczegółowe informacje:
Barbara Krzyżanowska
tel. +48 600 820 042
b.krzyzanowska@hoteljasek.com.pl

Beata Iwanicka-Stachera - 
tel. +48 600 291 168
b.iwanicka-stachera@hoteljasek.com.pl

 

VIDEO

restauracja Wrocław

nocleg Wrocław

ul. Sułowska 39 | 51-180 Wrocław
Recepcja / Rezerwacje | Tel. +48 71 710 07 00 | Tel. +48 71 710 07 10 | Mob. +48 574 268 727 | fax +48 71 71 00 750 I e-mail: hotel@hoteljasek.com.pl

Konferencje / Szkolenia / Spotkania Biznesowe

Mateusz Skinder

Key Account Manager
Tel. + 48 606 132 530
marketing@hoteljasek.com.pl

 


 

Wesela / Imprezy okolicznościowe Bankiety / Chrzciny / Komunie


Beata Iwanicka-Stachera

General Director
Tel. + 48 600 291 168
b.iwanicka-stachera@hoteljasek.com.pl


Barbara Krzyżanowska

Executive Director
Tel. + 48 600 820 042
b.krzyzanowska@hoteljasek.com.pl