ORGANIZACJA KONFERENCJI I SZKOLEŃ

JASEK PREMIUM HOTEL WROCŁAW – NAJLEPSZE MIEJSCE NA ORGANIZACJĘ KONFERENCJI

Zapytaj o nasze sale konferencyjne!

Sale konferencyjne i szkoleniowe we Wrocławiu

Profesjonalny hotel konferencyjny na Dolnym Śląsku

Przygotujemy sale konferencyjne dopasowane do Twoich potrzeb

Sale konferencyjne

Hotel  konferencyjny Jasek Premium Wrocław oferuje możliwość organizacji konferencji we Wrocławiu, oddając do Państwa dyspozycji przygotowane pod kątem zaplecza technicznego i przestrzennego sale konferencyjno-bankietowe. W naszych salach konferencyjnych mogą liczyć Państwo na:

  • bezprzewodowy dostęp do Internetu,
  • profesjonalne nagłośnienie każdej sali konferencyjnej,
  • możliwość wykonywania połączeń konferencyjnych,
  • tablice, projektory i ekrany do prezentacji,
  • mikrofony bezprzewodowe do skutecznej komunikacji z całą salą gości, bez względu na ich ilość.

W specjalnie przygotowanych salach konferencyjnych może zmieścić się od 35 do nawet 250 osób, a same pomieszczenia można połączyć ze sobą za pomocą technologii audiowizualnych, tworząc pomieszczenie konferencyjne na łącznie 400 uczestników.

Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Jasek we Wrocławiu spełniają najwyższe standardy wyposażenia technicznego, oferując w pełni sprawne i profesjonalne nagłośnienie i mikrofony bezprzewodowe. W ramach organizacji konferencji proponujemy też obsługę cateringową oraz bufet dla gości, a przy dłuższych konferencjach dostęp do Restauracji Kryształowa oferującej bogate menu kuchni polskiej i możliwość organizacji dodatkowych atrakcji dla gości.

Sale szkoleniowe

Organizacja kilkudniowych szkoleń dla firm we Wrocławiu wymaga nie tylko znalezienia właściwej sali szkoleniowej zdolnej pomieścić określoną liczbę uczestników, ale też możliwości noclegu, posiłków i dodatkowych atrakcji zebranych w jednym miejscu. Hotel konferencyjny Jasek Premium Wrocław oferuje kompleksową organizację szkoleń we Wrocławiu kierowaną zarówno do małych, średnich jak i dużych firm. W naszych salach szkoleniowych znajdą Państwo m.in.:

  • profesjonalne nagłośnienie,
  • dostęp do mikrofonów bezprzewodowych,
  • pełen dostęp do Internetu,
  • możliwość zapewnienia bufetu w salach szkoleniowych,
  • możliwość zakwaterowania uczestników szkolenia w eleganckich pokojach hotelowych.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i całkowitą prywatność podczas szkoleń oraz możliwość zarezerwowania kilku sal szkoleniowych jednocześnie, zależnie od liczby uczestników. Nasze sale są w stanie pomieścić od 35 do 250 osób, a po połączeniu ich metodami audiowizualnymi jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia dla nawet 400 osób jednocześnie. Przygotujemy sale tak, by spełniały Państwa najwyższe oczekiwania techniczne.

Profesjonalne szkolenia dla firm we Wrocławiu? Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji wolnych terminów już dziś.

 

Kontakt z nami

Projektowanie stron LTB
Drodzy Goście,
dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo! Na poniższym filmie możecie sprawdzić jak przygotowujemy pokój na Wasz pobyt. Wszystko po to, byście mogli czuć się u nas swobodnie i pewnie!