IMPREZY WE WROCŁAWIU – REZERWACJA MIEJSC

ZAREZERWUJ MIEJSCA

ORGANIZACJA IMPREZ WE WROCŁAWIU

FIRMY
STUDNIÓWKI, BALE MATURALNE I MAGISTERSKIE
IMPREZY RODZINNE

IMPREZY FIRMOWE WE WROCŁAWIU

Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje pełen zakres obsługi różnego rodzaju spotkań biznesowych. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko profesjonalną organizację imprez firmowych i integracyjnych we Wrocławiu, ale też możliwość kompleksowej obsługi m.in.:

Organizacja imprez firmowych wymaga oczywiście odpowiedniego przygotowania. Z naszej strony oferujemy w pełni wyposażone sale konferencyjno-bankietowe mogące pomieścić do 250 osób, a dzięki połączeniu sal technologią audiowizualną, istnieje możliwość organizacji konferencji nawet na 400 osób. Pełne zaplecze techniczne pozwala na przygotowanie różnego rodzaju prywatnych spotkań biznesowych i konferencji bez większych ograniczeń.

Nasz hotel to także trzy sale restauracyjno-balowe idealne do organizacji imprez firmowych i integracyjnych we Wrocławiu. Mamy duże doświadczenie w obsłudze tego typu eventów, gwarantując zawsze najwyższą jakość obsługi, smaczny catering i  liczne atrakcje w bliskiej okolicy hotelu. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, możemy zorganizować m.in. paintball, grę w golfa, czy przeloty samolotem po okolicy. Organizacja imprez integracyjnych i firmowych? Zapraszamy do Jasek Premium Hotel Wrocław!

STUDNIÓWKI, BALE MATURALNE I MAGISTERSKIE

Organizacja studniówki to wymagające przedsięwzięcie, którego nie każda szkoła może podjąć się samodzielnie. Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje pomoc przy kompleksowej organizacji studniówek we Wrocławiu, gwarantując przyszłym maturzystom niezapomnianą zabawę w rytmie najlepszej muzyki. Przy rezerwacji sali dla minimum 150 osób oferujemy:

 • Dekoracja Sali – GRATIS
 • Obsługa kelnerska – GRATIS!
 • Znany z wrocławskich Klubów DJ – GRATIS!
 • Menu już od 130 PLN za osobę!

Maturzyści to nie jedyna grupa świętująca zakończenie kolejnego etapu swojej edukacji, dlatego też nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do organizacji studniówek we Wrocławiu. Dzięki trzem salom przygotowanym z myślą o imprezach okolicznościowych oferujemy pełną i kompleksową obsługę bali magisterskich i maturalnych we Wrocławiu, a także organizację balu ósmoklasisty. Ze swojej strony możemy zaoferować pełną obsługę kelnerską i dekorowanie sali zgodnie z wytycznymi organizatorów, ale i klimatem dopasowanym do wieku gości wydarzenia.

 

BAL ÓSMOKLASISTY

Menu dla balu ósmoklasisty już od 90 PLN za osobę!

W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy na spotkanie w Hotelu.

IMPREZY RODZINNE

Jasek Premium Hotel Wrocław to miejsce z wieloletnim doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Od tradycyjnych i eleganckich chrzcin i I Komunii Świętej, przez wystawne wesela, po rocznice, pożegnania i wszelkie inne okazje wołające o uroczyste świętowanie, dzięki trzem salom bankietowym jesteśmy w stanie zaplanować każdą imprezę rodzinną.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem m.in.:

 • Chrzcin
 • Komunii
 • Wesel
 • Rocznic
 • Pożegnań i wielu innych przyjęć okolicznościowych

Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy piękne sale balowe, każdą urządzoną w innym stylu i możliwą do ozdobienia zgodnie z Państwa życzeniem. Piękne wnętrza i piętnastoletnie doświadczenie w organizacji imprez rodzinnych dają gwarancję profesjonalnej, kompleksowej organizacji Państwa imprezy. Staramy się, by nasz catering był zawsze dopasowany do gustu naszych gości i charakteru imprezy, a przygotowane potrawy oddawały ciekawe smaki kuchni polskiej w zupełnie nowym wydaniu. Gwarantujemy też pełną prywatność podczas imprezy – wiemy, jakie znaczenie ma dla Państwa rodzinny charakter wydarzenia i staramy się to w pełni uszanować.

W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy na spotkanie w Hotelu.

BANKIETY

Organizacja wystawnych przyjęć ustępuje dziś coraz częściej miejsca bankietom, które przygotowywane zarówno z okazji rodzinnych jak i służbowych cieszą się znacznie wyższym prestiżem. Jasek Premium Hotel Wrocław posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji bankietów we Wrocławiu zarówno dla gości biznesowych, jak i z okazji ważnych wydarzeń rodzinnych, oferując Państwu w pełni kompleksową obsługę i smaczne menu.

W ramach organizacji bankietów oferujemy:

 • Trzy sale bankietowe
 • Pełny catering z polską kuchnią w nowoczesnej wersji
 • Dopasowaną oprawę muzyczną
 • Możliwość noclegu dla gości bankietu

Bankiet można urządzić w gronie rodzinnym, okazji rocznicy ślubu, urodzin czy rodzinnego jubileuszu, ale też w ramach spotkania biznesowego z okazji firmowego sukcesu, rocznicy istnienia firmy czy wizyty zagranicznej delegacji.  W obydwu przypadkach warto postawić na profesjonalną obsługę i odpowiednio przygotowane wnętrza, które nadadzą wydarzeniu odpowiedniej rangi. W Hotelu Jasek Wrocław dysponujemy dużą salą balową, salami bankietowymi oraz salami konferencyjnymi, które z powodzeniem sprawdzają się przy organizacji bankietów bez względu na liczbę gości.

Projektowanie stron LTB