IMPREZY
OKOLICZNOŚCIOWE

ZAREZERWUJ MIEJSCA

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE WE WROCŁAWIU

M. IN. PRZYJĘCIA RODZINNE, ŚWIĘTA, URODZINY, SYLWESTER

KOMUNIA

Jasek Premium Hotel Wrocław *** kompleksowo przygotuje dla Państwa przyjęcia komunijne. Już dziś zapraszamy do rezerwacji terminów!

Organizacja komunii we Wrocławiu może być wyzwaniem, szczególnie gdy na przyjęciu pojawi się większe grono rodzinne. Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje w pełni kompleksową organizację przyjęć z okazji I Komunii Świętej zarówno w wydaniu kameralnym, jak i z większą liczbą gości.

W ramach organizacji komunii we Wrocławiu oferujemy:

 • piękne sale bankietowe ustrojone zgodnie z charakterem wydarzenia,
 • catering z polskimi daniami w nowoczesnym wydaniu,
 • w pełni profesjonalną obsługę wydarzenia,
 • menu już od 160 zł za osobę.

W ramach organizacji komunii proponujemy przyjęcie z obiadem II daniowym, przyjęcie z obiadem II daniowym oraz zimnymi przekąskami i dodatkowym daniem gorącym w trakcie obiadu, oraz możliwość indywidualnego dopasowania menu według Państwa sugestii i życzeń. Jednocześnie staramy się też dbać o stronę rozrywkową przyjęcia dla najmłodszych gości – zapewniamy dodatkowe atrakcje i animacje dla dzieci, takie jak plac zabaw, profesjonalni animatorzy, malowanie twarzy, oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminów już dziś!

 

Więcej informacji

WIELKANOC

Wielkanoc we Wrocławiu w gronie rodzinnym lub firmowym? W Jasek Premium Hotel Wrocław możemy przygotować je w Państwa imieniu. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w organizacji wydarzeń okolicznościowych, dzięki czemu możemy zagwarantować w pełni profesjonalną obsługę i przygotowanie wydarzenia zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W ofercie posiadamy m.in.:

 • Polskie menu w nowoczesnym wydaniu,
 • Sale bankietowe dla każdej liczby gości,
 • Możliwość dostosowania menu do Państwa oczekiwań.

Wielkanoc jest tradycyjnym polskim świętem, które trudno wyobrazić sobie bez najbliższej rodziny zebranej przy niedzielnym śniadaniu. Jeśli nie dysponują Państwo czasem lub miejscem do organizacji Wielkanocy w domu, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zarezerwowania terminu już dziś.

URODZINY

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka, 18-tka, a może urodziny jubileuszowe? Jasek Premium Hotel Wrocław to doskonałe miejsce na organizację urodzin we Wrocławiu bez względu na wiek solenizanta. Eleganckie wnętrza, profesjonalna i miła obsługa oraz polskie menu dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań pozwalają nam zagwarantować najlepsze przyjęcia z okazji tak ważnego dnia.

Zajmujemy się organizacją urodzin dla dzieci, proponując wiele atrakcji dla najmłodszych. Plac zabaw, profesjonalni animatorzy, malowanie twarzy, oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu doskonale wpasują się w klimat urodzin dla najmłodszych. Przy organizacji urodzin staramy się zawsze dopasować do charakteru i wymagań gości, oferując możliwość dopasowania menu, bogatą kartę win odpowiednią na specjalne obchody urodzinowe i wnętrza, które zachwycą swoją elegancją wszystkich gości.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów i indywidualnej wyceny oferty organizacji urodzin we Wrocławiu.

 

Zobacz więcej

SYLWESTER WE WROCŁAWIU

Poszukują Państwo ciekawego pomysłu na sylwestra we Wrocławiu? Jasek Premium Hotel Wrocław każdego roku organizuje elegancki bal sylwestrowy, proponując szampańską zabawę do białego rana. W naszym sylwestrowym menu znalazły się najlepsze dania kuchni polskiej w nowoczesnej wersji, podawane wraz z zimnymi przekąskami i pełną kartą smacznych deserów i alkoholi podawanych w naszej restauracji.

Piękne, eleganckie wnętrza naszych sal balowych pozwalają na organizację stylowego balu sylwestrowego – gwarantujemy Państwu dobrze spędzony wieczór w doborowym towarzystwie, przy muzyce dopasowanej do okazji i granej przez jednego z najlepszych wrocławskich DJ’ów. Bal sylwestrowy w eleganckim hotelu to doskonała alternatywa dla imprezy na świeżym powietrzu czy w domowym zaciszu.

Zapraszamy do wspólnej, sylwestrowej zabawy!

 

Więcej informacji

STYPY

Przyjęcia pożegnalne i stypy organizowane po utracie kogoś bliskiego to smutna, ale ważna tradycja w polskiej kulturze. Chcąc pomóc Państwu w uczczeniu pamięci najbliższych, Jasek Premium Hotel Wrocław zajmuje się kompleksową organizacją styp. Oferujemy spokojną, adekwatną do spotkania atmosferę i pełną prywatność gwarantującą Państwu spokój podczas przyjęcia w gronie najbliższej rodziny i znajomych.

Proponujemy menu obiadowe z tradycyjnymi daniami kuchni polskiej podanymi w nieco odświeżonej, nowoczesnej wersji. Dania możemy przygotować zgodnie z Państwa życzeniem, zarówno pod względem ilości dań ciepłych i zimnych przekąsek jak i konkretnych potraw podawanych do stołu. Dodatkowo oferujemy też pokoje dla przyjeżdżających z daleka gości.

 

Więcej informacji

CHRZCINY

Tradycyjne przyjęcie dla rodziny i najbliższych po chrzcinach? W Jasek Premium Hotel Wrocław oferujemy możliwość organizacji chrzcin w naszej Restauracji Kryształowej, gdzie przy tradycyjnym polskim menu i w eleganckiej, spokojnej atmosferze pomożemy uczcić chrzciny nowego członka rodziny.

W ramach chrzcin oferujemy pełne menu w dowolnej konfiguracji i dopasowane do Państwa wymagań, menu dla dzieci oraz możliwość organizacji dodatkowych atrakcji dla najmłodszych. Gwarantujemy dostęp do placu zabaw, profesjonalnych animatorów, oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Zapewniamy pełną prywatność imprezy.

Chrzciny we Wrocławiu? Restauracja Hotelu Jasek zaprasza do kontaktu i rezerwowania terminów już dziś!

 

Zobacz więcej

ANDRZEJKI

Andrzejki we Wrocławiu w gronie znajomych? Nie ma lepszego miejsca na ich organizację niż eleganckie wnętrza sal bankietowych i restauracji Kryształowej w Jasek Premium Hotel Wrocław! Już od wielu lat zajmujemy się przygotowywaniem wyjątkowych przyjęć andrzejkowych dla naszych gości, zarówno pod kątem zorganizowanej imprezy jak i możliwości indywidualnego wynajęcia sali dla zainteresowanych gości.

Dysponujemy aż trzema salami balowymi i bankietowymi, które urządzone w nowoczesnym i eleganckim stylu pozwolą stworzyć unikalny klimat imprezy andrzejkowej. W trakcie imprezy zapewniamy:

 • menu dopasowane do Państwa wymagań,
 • możliwość rezerwacji miejsc dla dowolnej liczby gości,
 • profesjonalną obsługę cateringową,
 • pokoje dla gości spoza Wrocławia.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty andrzejkowej już dziś.

 

Więcej informacji

ROCZNICE

Rocznica ślubu, zaręczyn, a może jubileuszowa rocznica powstania firmy? W Hotelu Jasek zajmujemy się profesjonalną organizacją przyjęć rocznicowych bez względu na okazję. W ramach organizacji rocznic proponujemy:

 • bogate menu z kuchnią polską przygotowywaną w nowoczesnym stylu przez naszego szefa kuchni,
 • możliwość wyboru sali bankietowej pod kątem liczby gości,
 • pełną prywatność imprezy,
 • profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę w otoczeniu eleganckich wnętrz.

Każda rocznica jest wydarzeniem wyjątkowym, dlatego też zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi i dopasowanie naszej oferty do Państwa wymagań i oczekiwań. Nasze sale i restauracja przygotowane są pod kątem eleganckich przyjęć, jednak zależnie od okazji możemy dopracować dekoracje i wystrój pod kątem dodatkowych atrakcji, także dla najmłodszych gości imprezy.

WIGILIE FIRMOWE WE WROCŁAWIU

Wigilia dla firm to jedna z niewielu okazji przy której pracownicy mogą spotkać się ze sobą w bardziej świątecznej, uroczystej atmosferze. Jasek Premium Hotel Wrocław oferuje Państwu organizację wigilii firmowej we Wrocławiu z pełną, kompleksową obsługą, starannie przygotowanym menu i wyjątkową atmosferą podkreślającą rangę spotkania.

Serdecznie zapraszamy do organizacji wigilii dla firm we wnętrzach Restauracji Kryształowej lub jednej z naszych sal balowych, zależnie od Państwa potrzeb i liczby gości. W ramach oferty możemy zająć się przygotowaniem zarówno uroczystego obiadu, jak i pełnej wigilijnej kolacji lub świątecznego bankietu. Nasz hotel to nie tylko eleganckie wnętrza przygotowane na każdą okoliczność, ale przede wszystkim przepyszne, tradycyjne dania kuchni polskiej dopasowane indywidualnie do Państwa wymagań.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów na wigilię firmową Wrocław 2019 już dziś!

 

Zobacz więcej

Projektowanie stron LTB

Szanowni Państwo!

W związku z ograniczeniami w zakresie świadczenia usług hotelowych wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, iż świadczymy usługi hotelowe wyłącznie na rzecz osób, korzystających z hotelu w związku z wykonywaniem przez nich pracy (w tym będących w delegacji) lub prowadzonej działalności gospodarczej albo rolniczej.