WESELA
RODZINNE IMPREZY

Nasza dewiza to solidność, miły i wykwalifikowany personel oraz wspaniała kuchnia.
Wiemy jak wiele trudu wiąże się z organizacją wesela, dlatego chcielibyśmy Państwu pomóc. Z naszym wsparciem będzie z pewnością łatwiej, lepiej, zadbamy o każdy element związany z dekoracją sali, jak i stroną kulinarną. Szef kuchni oraz cała obsługa zapewni Państwu niezapomniane chwile oraz miłą atmosferę. Aby ten dzień był jeszcze bardziej niezapomniany, oferujemy dla Młodej Pary na noc poślubną Apartament dla Nowożeńców. Chcemy, aby Państwo na długo zapamiętali chwile spędzone z nami.

PROPONUJEMY PAŃSTWU
ŚLUB JAK Z BAJKI

Ten jedyny dzień w życiu zapada głęboko w pamięć i serce, po wielu nawet latach budząc gorące emocje i wspomnienia. Jasek Premium Hotel Wrocław *** jest wymarzonym miejscem na tę okoliczność. Wspaniale zaaranżowane wnętrza tworzą baśniowy klimat.

Trzy przestronne i pięknie udekorowane sale balowe, mogące pomieścić (80/130/250 osób), zapewnią Wam komfort wolnej przestrzeni oraz możliwość wykazania się zdolnościami tanecznymi na parkiecie, na którym dla nikogo nie zabraknie miejsca. Wesele to nie tylko zabawa i wspaniała atmosfera, to również doskonałe potrawy przygotowane przez równie doskonałą załogę kuchni. Zaproponujemy Wam nasze wyborne menu weselne lub dostosujemy się do Waszych gustów i wspólnie ustalimy zestaw dań. Do pełni szczęścia brakuje tylko dobrej oprawy muzycznej. Z tym również sobie poradzimy i w razie potrzeby zaproponujemy nasz zespół muzyczny, który zaspokoi gusta wszystkich pokoleń. Na życzenie skomponujemy specjalne menu w artystycznej oprawie, przygotujemy dekoracje kwiatowe, doradzimy przy organizacji imprezy, jak również kompleksowo zaplanujemy i zorganizujemy ceremonię weselną po najdrobniejsze szczegóły.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, serdecznie zapraszamy na spotkanie w Hotelu.

Beata Iwanicka-Stachera | tel. +48 600 291 168 | b.iwanicka-stachera@hoteljasek.com.pl
Barbara Krzyżanowska | tel. +48 600 820 042 | b.krzyzanowska@hoteljasek.com.pl

SALA PAŁACOWA

To duże pomieszczenie o powierzchni 408 m2, przeznaczone do imprez planowanych na
większą liczbę gości. Ta sala bez problemu pomieści ich od 100 do nawet 220! Dlatego jeśli
w tym wyjątkowym dniu chcesz być z całą swoją rodziną i wszystkimi znajomymi, a co za tym idzie planujesz większe przyjęcie, Sala Pałacowa nada się idealnie. Będziesz pozytywnie zaskoczony jej wystrojem – stylizowane kolumny, urzekające zasłony i firany, śnieżnobiałe
obrusy i w pełni profesjonalna, elegancka zastawa to tylko część wystroju wnętrza tego pomieszczenia. Słowa nigdy nie oddadzą tego tak dobrze jak obraz, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć

SALA BRYLANTOWA

Sala Brylantowa to ta nieco mniejsza (210m2), bardziej kameralna, ale wcale nie mniej stylowa sala weselna z naszej oferty. Pomieści od 60 do 120 osób, więc idealnie nada się na nieco mniejsze wesela lub inne przyjęcia okolicznościowe, takie jak komunie, chrzciny czy imprezy firmowe. Charakterystycznie przystrojone ściany (między innymi w stylowe lustra), wspaniałe, eleganckie żyrandole oraz zapadające w pamięć wejście (z czerwonym dywanem na schodach)
to jej największe znaki rozpoznawcze.go pomieszczenia.

SALA KRYSZTAŁOWA

W naszej restauracji jesteśmy w stanie zaserwować dowolne menu (w tym również to specjalne – dla dzieci), ale naszą specjalnością są tradycyjne potrawy kuchni polskiej w nowych, niebanalnych interpretacjach. Na 270m2 powierzchni jesteśmy w stanie pomieścić od 80 do 130 osób, co czyni naszą restaurację kolejną interesującą opcją do organizacji wesela lub jakiejkolwiek innej imprezy okolicznościowej. Wystrój wnętrza, przygotowany z dbałością o wszelkie szczegóły oraz bardzo rozbudowane, różnorodne menu powodują, że nasi goście zapamiętują Restaurację Kryształową na długo i chętnie tu wracają podczas kolejnego pobytu w okolicy.

PAKIETY WESELNE
DOPASUJ OFERTĘ DO TWOICH POTRZEB

SZALONE PIĄTKI

– rabat 10 % obowiązuje przy wszystkich pakietach
– pokrowce na krzesła bezpłatnie
– kelner do roznoszenia alkoholu
– fotobudka

WIOSENNY CZAR
dotyczy miesięcy: III, IV, V

– rabat 15 % obowiązuje przy wszystkich pakietach
– pokrowce na krzesła bezpłatnie
– kelner do roznoszenia alkoholu
– dwa pokoje dwuosobowe dla rodziców

ROMANTYCZNA JESIEŃ
dotyczy miesięcy: X, XIV

– rabat 10 % obowiązuje przy wszystkich pakietach
– pokrowce na krzesła bezpłatnie
– stół staropolski

ZIMOWE OCZAROWANIE
dotyczy miesięcy: XII, I, II z wyłączeniem Świąt

– rabat 20 % obowiązuje przy wszystkich pakietach
– pokrowce na krzesła bezpłatnie
– dekoracja kwiatami
– fotobudka

ŚWIĘTUJ W BRYLANTACH

– WESELE W SALI BRYLANTOWEJ
– oferta obowiązuje przy min. 70 osobach w sezonie 2018 w terminach sobotnich do wyczerpania terminów
– rabat 10 % obowiązuje przy wszystkich pakietach
– cztery pokoje dwu osobowe
– pokrowce na krzesła bezpłatnie – fotobudka

KRYSZTAŁOWY
ZAWRÓT GŁOWY

– WESELE W SALI KRYSZTAŁOWEJ
– oferta obowiązuje przy min. 70 osobach w sezonie 2018 w terminach sobotnich do wyczerpania terminów
– rabat 10 % obowiązuje przy wszystkich pakietach
– dekoracja kwiatami
– stół staropolski
– pokrowce na krzesła bezpłatnie

VIDEO
Projektowanie stron LTB